US Open 2018 veerandfinaalid: otseülekanne, otseülekanne, kuupäev, algusaeg ja veebis vaatamise koht

Arthur Ashe staadion

Päeva esimeses meeste üksikmängu veerandfinaalmängus läheb argentiinlanna 3. asetusega Juan Martin Del Potro vastamisi kodupoisi John Isneriga. Mäng algab kell 23.00 IST.

Esmaspäevastes kohtumistes ületas Kei Nishikori külvamata sakslase Phillip Kohlschreiberi väljakutse 6: 3, 6: 2, 7: 5 ning läheb veerandfinaalis vastamisi Marin Ciliciga pärast seda, kui horvaat alistas David Goffini 7: 6, 6: 2, 6-4.

Endine maailmameister nr 1 ja kahekordne tšempion Novak Djokovic lähevad veerandfinaalis vastamisi seemneteta austraallase John Millmaniga pärast seda, kui Aussie šokeeris teise asetusega Roger Federerit, tulles pärast aeglast algust mängu tagasi võitma (3: 6, 7-5, 7-6, 7-6). Djokovic võitis vahepeal Joao Sousat 6: 3, 6: 4, 6: 3.

Esimese asetuse ja tiitlikaitsja Rafael Nadal läheb vastamisi vormis oleva Dominic Theimiga, kes võitis eelmise päeva hilisõhtuses matšis kaheksandikfinaalis Kevin Andersoni sirgetes setides. Matši algus on 5:45 IST.

Naiste üksikmängus mängivad päeva esimese veerandfinaali kolmanda seemne ja tiitlikaitsja Sloane Stephens ning Anastasija Sevastova. Mäng algab kell 21.30 IST.

Hispaania äss Carla Suarez Navarro võitis Maria Šarapovat 6: 4, 6: 3, et korraldada veerandfinaalmäng ameeriklase Madison Keysiga. Jaapanlanna Naomi Osaka läheks vastamisi Lesia Tsurenkoga, kes on naiste üksikmängu kategoorias ainus külvamata mängija.

Hilisõhtuses kohtumises on kuuekordne meister Serena Williams vastamisi tšehhitar Karolina Pliskovaga, kelle algus on planeeritud kell 4.30 IST.

Meespaarismängus võistleks Ameerika paar Austin Krajicek ja Tennys Sandgren 7. seitsmenda seemnepaari Marcelo Melo ja Lukasz Kuboti vastu. Kolumbia duo Robert Farah ja Juan-Sebastian Cabal lähevad vastamisi Rohan Bopanna ja Edouard Roger-Vasseliniga.

DIY automaatne tennisepalli kanderakett

Paaridel Maximo Gonzalezil ja Nicolas Jarryl on töö katkenud, sest nad on vastamisi Ameerika kolmanda asetusega duoga Jack Sock ja Mike Bryan. Paar Bruno Soares ja Jamie Murray lähevad vastamisi Radu Alboti ja Malek Jaziriga.

Naispaarismängus seisavad Lucie Hradecka ja Ekaterina Makarova vastamisi Kristina Mladenovici ja Timea Babose 2. seemnepaariga kell 20.30 IST. Samuti oleks Coco Vandeweghe ja Ashleigh Barty duo vastamisi Irina Khromacheva ja Dalila Jakupoviciga. Selle mängu algus on kavandatud kell 23.05 IST.

Anastasija Sevastova ja Anastasia Pavlyuchenkova astuksid paari, et kohtuda Zhang Shuai ja Samantha Stosuriga. Tšehhi 1. seemne duo Barbora Krejcikova ja Katerina Siniakova läheksid vastamisi Elise Mertensi ja Demi Schuursiga.

Segapaarismängus lähevad Raluca Olaru ja Franko Skugori paar kell 22.30 IST vastamisi Nikola Mektici ja Alicja Rosolskaga. Ameerika duo Christina McHale ja Christian Harrison kohtuvad kell 12.20 IST Andrea Hlavackova ja Edouard Roger-Vasseliniga.

Kõiki matše saab vaadata Star Sports Select, Star Sports Select HD1 ja Star Sports Select HD2 kanalitel. Samuti saab kõiki matše veebis Hotstari kaudu voogesitada.

Enim Küsimusi

Roberto Bautista Agut jagas hiljuti oma mõtteid Roger Federeri tagasitulekule turneele aastasele koondamisele. Maailm nr.

Tennise võrkpall võib olla väga tõhus, eriti kui teie vastasel pole suurepärast jalatööd ega kiirust. Hästi sooritatud võrkpall võib hõlpsalt punkti võita või võidulöögi püsti panna. Haarake reketit „hakkuri” haardega. Lisaks ootavad teid ...

Jets võõrustab laupäeval pühade eelhooaja eelmängu. Siit saate teada, kuidas mängu New Orleansis, New Yorgis ja muudel turgudel võrgus ilma kaablita vaadata.

Siin on, kuidas vaadata uut ABC erisaadet „Lõvikuningas: kas sa tunned armastust täna õhtul koos Robin Robertsiga” võrgus ilma kaablita.