Milos Raonic mängib Australian Openi poolfinaalis Andy Murrayt

Milos Raonic Australian Open 2016 poolfinaalid

See on Raonicu esimene poolfinaal Australian Openil

Kanada 13. asetusega Milos Raonic võitis 23. seti prantslast Gael Monfilsit neljas setis, 2 tundi ja 16 minutit kestnud kohtumises-6: 3, 3: 6, 6: 3, 6: 4, et pääseda Austraalia lahtiste poolfinaali esimest korda oma karjääris.

Paar oli varem mänginud kolm korda, Monfils võitis mõlemad mängud, kus mõlemad mängijad osalesid. Viimastel kuudel heas vormis olnud Monfils alustas aastat pauguga, edestades Roger Federerit otse leiab aset jaanuari alguses Brisbane'i rahvusvahelise finaalis.

mis on küünarnukist rihm

Kõik Raonici võidud Austraalia lahtistel on seni olnud sirged, mitte tema muljetavaldav neljanda ringi Stan Wawrinka lammutamine paari neljanda vooru kohtumises.

Kuna Wawrinka võitis seda laialdaselt, võitis Raonic kaks esimest setti, enne kui šveitslased üritasid varastada hilismarssi ja võtsid 6: 4, 6: 3, 5-7, 4 võidu 6, 6-3.

25-aastasest Raonicist sai esimene Kanada mees, kes jõudis kõik neli suure slämmi meistrivõistluste veerandfinaali ning tänase võiduga on ta näinud Austraalia lahtistel kõigi aegade parimat finišit.

Ta on jõudnud suure slämmi poolfinaali veel ühel korral-2014. aastal Wimbledonis, kui läks Roger Federeri ette sirgetes setides.

kuidas kuivatada kuivatis tenniseid

Kui võita Wawrinka üle, võitis Raonic tänavu Austraalia lahtistel kõik oma kohtumised veenvates sirgetes setides ning suur serv avaldas muljet ka tänases kohtumises.

Nii Monfils kui ka tema Kanada rivaal on tuntud oma võimsate servide poolest, kuigi prantslasel oli tänase veerandfinaali kokkupõrkeni suhteliselt lihtne viik; kõik mängijad, kelle vastu ta läks, olid külvamata.

Noore kanadalase jaoks polnud see täna sugugi kerge võistlus, sest Monfils pidas kohtumise lõpuni uskumatult tugeva võitluse. Pärast seda, kui Raonic võttis heas võitluses esimese seti, võitles prantslane tagasi, juhtides neljas setis 37 võitjat. Tegelikult mängis Monfils puhtamat mängu ainult 17 sundimata veaga Raonici 36 -le.

Kahjuks 23. kohaga tulid tema 6 topeltviga väga sobimatul ajal ja olid täna veerandfinaali kaotuse kõige olulisem panustaja. Tema teise seti esinemine võis statistiliselt korvata tema esinemise teistes, kuid Raonic oli oluliselt järjekindlam.

Monfils hoidis mängu siiski huvitavana, mõned hästi asetatud kukkumised ja eeskäe võitjad olid sama tugevad kui Raonicul. Seejärel suutis prantslane isegi Raonicilt punkti maha lüüa, kui ta a la Roger Federeri võrku pani.

kus on tänaõhtune pacquiao võitlus

Lõppkokkuvõttes on aga Raonic see, kes Austraalia lahtistel poolfinaalis läheb nüüd vastamisi Andy Murrayga; paaril on võrdsed head-to-head rekordid ja mõlemad on olnud hiljuti heas vormis, mis teeb huvitava võistluse.

Enim Küsimusi

Sania Mirza ja Rohan Bopanna külvatakse koos oma partneritega meeste ja naiste paarismängus.

Kui veedate kevad- ja suvekuudel palju aega väljas - näiteks korraldate väljas õhtusööki või veedate nädalavahetuse telkides -, peate kindlasti kokku puutuma mõne mesilasega. Kui olete mures mesilaste sissetungi pärast teie sotsiaalsesse ...

Haas alistas Isneri ja pääses San Jose ATP finaali

Pärast rekordilise 12. tiitli võitmist Barcelonas jätkab Rafael Nadal oma savihooaega Madridi Mastersil.

Tyra Banks on tagasi, kui nukk ärkab ellu 2000. aasta klassika järjefilmis 'Life-Size 2'. Siit saate teada, kuidas filmi veebis vaadata, kui teil pole kaablit.

Siin on kõik, mida pead teadma, et jõulude ajal filmi „Päkapikk” veebis tasuta vaadata.