Sania Mirza ja Cara Black võitsid Portugali lahtistel selle aasta esimese tiitli

Cara Black ja Sania Mirza

Oeiras (Portugal), 3. mai (IANS): Indialanna Sania Mirza ja tema Zimbabwe partner Cara Black saavutasid oma hooaja esimese WTA tiitli, võites laupäeval Portugali lahtiste naiste paarismängu finaalis Eva Hrdinovat ja Valeria Solovjevat.

Sania ja Cara võitsid tund ja 18 minutit kestnud põnevas kokkupõrkes 6-4, 6-3 Tšehhi-Vene paari vastu.

Sania ja Cara jaoks oli võit lepitus kaotuste eest Indian Wellsi ja Stuttgarti finaalis.

Parima asetusega paar Sania ja Cara asusid varakult 3: 1 juhtima. Eva ja Valeria üritasid tugevalt tagasi tulla ning murdsid tippseemned seitsmenda geimi eduseisu haaramiseks.

Seejärel murdsid Sania ja Cara kaheksandas geimis Eva ja Valeria 4: 4 seisuks ning seejärel veel kord kümnendas, et esimene sett veenvalt kinni hoida.

Teises setis kaubeldi taas igaühe pausiga ja seis oli 3-3. Kuid Cara pani toime enneaegse topeltvea ja tippseemned pidid hinna maksma, kaotades murdepunkti. Peagi oldi aga servivaheajaga peagi taas 4-3 juhtimas ning Sania servis kohtumise üheksandas geimis välja.

Sania ja Cara jagasid auhinnaraha 9 919 eurot ning teenisid kumbki 280 edetabelipunkti.

Enim Küsimusi

Cleveland võib oma esimese vooru seeria võiduga pühkida täna õhtul, kui Clevelandi kuulsad mängijad jätkavad hoogustumist. Siin on, kuidas mängu tabada.

Seljakotid on hädavajalikud lastele, õpilastele ja reisijatele, kes kannavad kodutöid ja tarvikuid liikvel olles. Aja jooksul võib toit, niiskus ja igapäevane kulumine muuta seljakoti räpaseks ja haisvaks. Õnneks on enamik seljakotte ehitatud vastupidavaks ...

Oklahoma näib täna Lääne -Virginia vastu võidetuna võitmatu. Siit saate teada, kuidas mängu võrgus otse vaadata ilma kaablita.

Kuidas jalutada karkudega. Kui olete endale haiget teinud või pidite minema operatsioonile ja te ei suuda jala raskust kanda, võib arst soovitada teile karke. Kargud on meditsiiniseadmed, mis võimaldavad teil jätkuvalt liikuda, kui teie ...

Siit saate teada, kuidas vaadata Ameerika Ühendriikides veebis tasuta otseülekannet Dmitri Bivol vs Joe Smith Jr.