Dimitrov alistab esimest korda Del Potrot, et jõuda Cincinnati veerandisse

17. august 2017; Mason, OH, USA; Grigor Dimitrov (BUL) reageerib Juan Martin del Potro (ARG) vastu Lääne- ja Lõuna -Openil Lindneri peretennisekeskuses. Aaron Doster-USA TODAY Sports

sulgpallivisked

(Reuters) - Grigor Dimitrov võitis neljapäeval Cincinnati Openil esimest korda kuue karjäärikatse jooksul suure löögiga argentiinlast Juan Martin del Potrot.

Seitsmenda asetusega bulgaarlane pääses oma kaheksandasse ATP World Tour Masters 1000 veerandfinaali 6: 7 7: 5 võiduga Del Potro üle, kes võitles intensiivse kuumusega ühe tunni 39-minutilise mängu lõpus.

'Ta on keeruline vastane ... ülikogenud mängija,' ütles Dimitrov.

„Kindlasti pidin sellest eeskäest natuke eemale hoidma. Ma teadsin, et kui ma hoian palli tema tagaküljel madalal ja töötan lihtsalt väljakule, oleks see õige tegu. Ma arvan, et tegin seda asja täna väga -väga hästi. '

Dimitrov soovib teist aastat järjest pääseda poolfinaali, kui ta kohtub oma esimese Masters 1000 veerandfinaali jõudnud jaapanlase Yuichi Sugitaga.

Külvamata Sugita ületas venelase Karen Khachanovi 6-7 (0) 6-3 6-3, enne kui äikesetorm sundis mängu enam kui kaheks tunniks katkestama.

Kaks kuud tagasi võitis 28-aastane jaapanlane Antalya Openil oma esimese ATP maailmatuuri tiitli, lisades kolmele 2017. aastal võidetud ATP Challenger Touri kroonile.

'Ta mängis tõesti hästi,' ütles Dimitrov. 'Temast saab kindlasti raske vastane.

'Ma ei alahinda tema võimet mängida head tennist. (Kui) olete Masters 1000 veerandfinaalis, võib kõike juhtuda. Ta on üsna sihikindel ja mängib päris põnevil, nii et ta muutub veelgi ohtlikumaks. '

Dimitrov alustas suurepäraselt, avades 3: 0 eduseisu Del Potro vastu, kes ei suutnud bulgaarlase servil murdepunkti 3-5, 30-40 realiseerida.

Del Potro peegeldas Dimitrovi, võites teise seti kolm esimest geimi, kuid ei suutnud 5: 4 seisuga kolme setipunkti võimalust realiseerida, enne kui argentiinlane hakkas kuumuses võitlema.

Üleminekul 6-5 kutsuti arst, kuid Del Potro oli otsustanud kohtumise lõpetada.

Dimitrov paranes hooajaks 31-14, mis sisaldab kahte ATP maailmatuuri tiitlit.

(Larry Fine'i reportaaž Tampas; toimetab Ken Ferris)

Enim Küsimusi

Auburni korvpall suundub Orlandosse esmaspäeval UCF -i vastu. Mängu telerist ei vaadata, kuid saate seda vaadata järgmiselt.

Siit saate teada, kuidas vaadata kogu hainädalat 2020 veebis, kui teil pole kaablit või pole avastuskanalit.

Kas soovite Disney Plusi PS5 -s voogesitada? Siin on samm-sammult juhis Disney+ allalaadimise, installimise ja vaatamise kohta oma PS5-l.

Siit saate teada, kuidas täna Texans vs Colts mängu otse veebis ilma kaablita vaadata. Sisaldab võimalusi turule sisenejatele ja turult lahkunutele.

Mitte nii naljakad Streakers on varem katkestanud mitmeid matše. Nad teevad seda lõbu pärast või planeerivad seda nii, et tähelepanu äratada, kuid see tüüp ebaõnnestus.