Serena Williams ja Carla Suarez pääsesid Australian Openi teise ringi

serena williams

Serenat peetakse Austraalia lahtiste tiitlivõidu favoriidiks

Ameerika Ühendriikide tenniseikoon Serena Williams ja hispaanlane Carla Suarez pääsesid esmaspäeval Austraalia lahtistel teise vooru pärast esimese ringi kohtumiste võitu.

Serena alistas tunni ja 45 minuti jooksul itaallanna Camila Giorgi 6: 4, 7: 5, Suarez aga võitis tunni ja 43 minuti pärast 7: 5, 6: 4 šveitslase Viktorija Golubici üle, edastab Efe.

21-kordne üksikmängu suurmeister Serena ootab tenniseturniiri teises ringis vastamisi lätlase Jelena Ostapenko ja taiwani Hsieh Su-Wei esimese ringi mängu võitjaga.

Suarez läheb vastamisi kreekalanna Maria Sakkariga, kes alistas hiinlanna Wang Yafani.

Enim Küsimusi

Kuidas tarkvara patenteerida. Tarkvaras rakendatud leiutis võib olla Ameerika Ühendriikides patenteeritav, kui see on ainulaadne ja seotud masina või teisendusega. Http: //www.ipwatchdog.com/software-patents/ Rangelt võttes pole te ...

Dominic Thiem osales lühiajalise Dubai tennise meistrivõistlustel viibimise ajal küsimuste ja vastuste sessioonil, kus ta kaotas oma esimeses kohtumises Lloyd Harrise vastu.

'The Hills: New Beginnings' on tagasi 2. hooajal, mis algab kolmapäeval, 12. mail. Siit saate vaadata, kuidas saadet veebis voogesitatakse.

28-aastane tennisetäht kukkus teisipäeval 2016. aasta Austraalia lahtiselt välja pärast kaotust Serena Williamsile.

Klaver on ilus instrument, kuid õpetamine võib tunduda sama hirmutav kui mängimine. Õnneks ei tähenda klaveritundide algus keeruliste lugude või rütmide mängimist. Selle asemel keskenduvad need õppetunnid enesekindluse tekitamisele ...

Maailma esireket Novak Djokovic läheb teisipäeval Roland Garrosi esimeses ringis vastamisi rootslase Mikael Ymeriga. Serblasel on tänavu uskumatu võitude-kaotuste rekord 31-1.