'Päris mugav' Iga Swiatek võidab Stuttgardi tiitlikaitsja avamängu; Potapova võidab taas Gauffi

WTA maailma esireket parandas seisuga 3:0 Zheng Qinweni vastu neljapäeval, kui ta võitis Porsche Tennise Grand Prix'l 6:1, 6:4.

Esmakordselt pärast BNP Paribas Openi poolfinaali võistelnud kõrgeima asetusega Iga Swiatek alustas oma Stuttgardi tiitlikaitset – ja naasis Euroopa punase savi juurde – neljapäeval 6:1, 6:4 võiduga Zheng Qinweni üle.

'See oli raske, eriti kuna ma ei mänginud pärast Indian Wellsi. Tundsin, et pean olema algusest lõpuni 100 protsenti keskendunud, et mõelda tehnikale ja taktikale, ”ütles ta väljakul antud intervjuus.

'Ma olen üsna õnnelik, et ma pole roostes.'

sulgpalli graafika

Naasnud ribi vigastusest, mis jättis ta eemale Miamist ja Poola Billie Jean King Cupi kvalifikatsioonist, murdis Swiatek oma avamängus tagasi – stardiplatvorm, mis oli tema kõige otsesema võidu algus kolmes kohtumises Zhengiga. 2022. aasta WTA aasta uustulnuk püüdis varakult oma valikut leida, 15 sundimatut viga moodustasid 26 punktist, mille Swiatek võitis vildakas avasetis.

Kogu Swiatek's 17 wins in 2023 have been earned in straight sets.

Kõik Swiateki 17 võitu 2023. aastal on teenitud järjestikustes settides.

tennised lõhnavad halvasti

Zheng annetas teise seti alguses servi langetamiseks veel kolm värisevat viga (sealhulgas topeltviga). Swiatek jätkas möödasõitu ilma suurema vastupanuta, kuni teenis seisul 4:3.

Pärast seda, kui Zheng jõudis vaid teist korda kahekesi, rebis ta tagantkäe ristväljaku reklaaminurka, mis algselt välja kutsuti. Esimees Miriam Bley parandas kõnet ja andis Shiyani põliselanikule punkti. Swiatek anus, et ta kõnet kuuldes taganes, kuid Bley ütles talle, et pall libises joonelt maha ega tundnud, et Swiatek mängis. Järgmisel punktil dikteeris Zheng pika ralli, lõpetades lühiraja peavõitjaga, et seti viigistada.

Swiatek vastas teravalt, saavutades ülekaalu 14-punktilises mängus, kus Zheng jättis kaks võimalust 5:4 viigistada. Kui matš oli tema reketil, tagas Swiatek, et vastasel ei jäetaks avatuks ühtegi võimalust, mida ta saaks uuesti ära kasutada, servides mängu 15. minutil.

'Ta on tõesti andekas ja kõik näevad seda. Ta mängib natuke teistmoodi kui enamik teisi mängijaid. Mul oli vaja kohaneda,“ ütles Swiatek pärast 86-minutilist tööd WTA 500 sisevõistlusel. „Olen ​​lihtsalt õnnelik, et keskendusin iseendale, sellele, mida tahan teha ja rakendada kõigist nendest praktikatest. siin. Tunnen end päris mugavalt.»

kuidas tennist serveerida
 Sel nädalal sisenes Potapova karjääri parimana 24. kohal.

tenniseväljak selgitas

Reedeses Porsche Tennise Grand Prix veerandfinaalis kohtub Swiatek Karolina Pliskovaga. Tšehhitar võitles Donna Vekicist 6:2, 6:7 (5), 7:6 (5), et järgneda tema avaringi võidule 8. asetuse Maria Sakkari üle. Viimane kord, kui ta Swiatekiga vastas, oli Pliskova jaoks unustamatu päev, sest poolakas postitas kahekordse bageli, et võita nende 2021. aasta Rooma finaal.

Anastasia Potapova sai teist korda kuu aja jooksul Coco Gauffist paremuse, saates viienda asetuse 6:2, 6:3. 22-aastane mängija päästis kõik kuus murdepalli, millega ta Miami Openil ameeriklanna üle kolmandas ringis võidule läks. Potapova järgmiseks väljakutseks on 4. positsioonil asuv Caroline Garcia. Prantslanna kukutas kodulemmiku Tatjana Maria 7:6 (5), 6:4.

Edasi liikus ka Paula Badosa, kes mängis veerandfinaalis turnee paremiku Aryna Sabalenkaga. Hispaanlanna on kahe võiduga kaotanud vaid viis mängu, alistades täna kaaslanna Cristina Bucsa 6:1, 6:2.

Enim Küsimusi

Teie juhend veebis The Prince & The Pauper - sealhulgas lihtne voogesituse teave, näitlejate ja tegelaste osatäitmine ning selle vastuvõtmine.

Ülejäänud 2016. aastal Federer professionaalset tennist ei mängi.

Kuidas tennisemäng on aastate jooksul muutunud.

Paarismängus osalevad ka Pierre-Hugues Herbert ja Nicolas Mahut ning Dominic Thiem-Philipp Kohlschreiber.

Ohio osariik ja Northwestern kohtuvad laupäeval 2020. aasta suure kümne meistrivõistlustel. Mängu otseülekannet saate veebis tasuta vaadata järgmiselt.

Šoti tennisetäht ja praegune maailma edetabeli 3. koht Andy Murray ja naine Kim peavad saama vanemad. Nad abiellusid selle aasta alguses aprillis pärast 10-aastast suhet.