Kokkuvõte viiest viimasest US Openi meeste üksikmängu finaalist

#1 Novak Djokovic vs Rafael Nadal (2011)

NEW YORK, NY - 12. SEPTEMBER: Serbia võitja Novak Djokovic hoiab võitjat

Djokovic võitis tihedas kohtumises Nadali

Novak Djokovic tootis a peaaegu täiuslik esitus US Open 2011. aasta finaalis. Huvitavaid punkte ja pikki rallisid täis matšis saavutas Djokovic hämmastava võidu, et võita oma karjääri esimene US Openi tiitel.

reketpall serveerib

Toona tiitlikaitsja ja maailma esireket Rafael Nadal mängiti esimeses setis üsna kõikehõlmavalt ning serblane nägi teisele alale head välja. Teise seti kolmas geim kestis 17 minutit ja selles oli kõik, 22 punkti, 8 kahet ja 6 murdepalli.

Nadal tegi üliolulisel hetkel topeltvea ja kaotas seti 6: 4.

Ainus hetk matšis, kui Djokovici tase langes, oli kolmandas setis. Djokovic servis kohtumiseks seisul 6-5, kuid ta oli murtud ja sett läks tasavägise mängu. Tasavägise ja seti võitis Nadal, kuid neljandas setis oli see ühesuunaline liiklus.

kõõlusepõletik rihma küünarnukk

Djokovic murdis Nadali servi teises geimis ja sõitis pärast seda oma 2011. aasta kolmanda suure slämmi turniiri, kokkuvõttes neljanda koha.

Djokovicist sai alles teine ​​mees ajaloos, kes ühe Suure slämmi turniiri jooksul alistas nii Nadali kui ka Roger Federeri. Juan Martin Del Potro tegi seda teel 2009. aasta US Openi tiitlile.

Enim Küsimusi

Hiljutiste teadete kohaselt võib Novak Djokovici tenniseakadeemiat Belgradis juhtida peagi tema kaasmaalane ja endine maailma edetabeli 12. koht Viktor Troicki.

Mõlemad vajavad hädasti oma esimest võitu ning viikingid ja texlased kohtuvad pühapäeval Houstonis. Siit saate teada, kuidas mängu võrgus ilma kaablita vaadata.

Kuidas kanda vahetuskleiti. Vahetuskleidid on uskumatult mitmekülgsed ja neid saab kanda nii tööl, nädalavahetusel kui pidudel. See riietumisstiil ripub traditsiooniliselt õlgadelt lõdvalt ja langeb otse alla. Kuid hiljuti ...

Kõigi aegade enim karjääri auhinnaraha teeninud 10 parima mängija loendamine. Siin vaatame auhinnarahas kõigi aegade kümne rikkaima tennisisti hulka

Kuidas teada saada, kas vasaku käe valu on seotud südamega. Vasaku käe valu võib olla tingitud paljudest seisunditest, alates veski lihasvalust kuni raske südameatakkini. Naha, pehmete kudede, närvide, luude, liigeste ja vere kõrvalekalded ...

Boris Becker võttis hiljuti sihiks Naomi Osaka hoiaku tenniseturniiride meediakohustuste vastu.