Nuggets vs Spurs 3. mängu otseülekanne: kuidas veebis vaadata

Nuggets vs Spurs Mäng 3 otseülekanne

Getty

Denver Nuggetsil (54-28; 1-1) oli tõsine oht jääda San Antonio Spursile 0: 2 alla (48-34; 1-1), enne kui Jamal Murray ärkas suure neljanda kvartali esitusega. Teise koha saanud Nuggets teenis neljapäeva õhtul AT & T Keskuses oma läänekonverentsi esimese vooru sarja 3. mängus San Antoniosse vastaseks 7. koha saanud Spursi.

Mängu algus on plaanitud kell 21.00. ET ja seda edastatakse NBA TV -s. Kui soovite vaadata mängu otseülekannet, saate seda teha ühe järgmistest kaablivaba otse-TV voogesituse teenustest:

FuboTV

parimad tennised teksadega

NBA TV on üks neist 85-pluss otse-TV-kanalid, mis kuuluvad FuboTV põhipaketti , mis on suures osas kohandatud spordile.

Siin saate alustada FuboTV tasuta 7-päevast prooviperioodi ja saate seejärel vaadata mängu otseülekannet oma arvutis FuboTV veebisaidi kaudu või oma telefonis (toetatud Android ja iPhone), tahvelarvutis, Rokus, Apple TV -s, Amazon Fire TV -s, Chromecastis või muus toetatud seadmes FuboTV kaudu rakendus.

Kui te ei saa otseülekannet vaadata, on FuboTV-l kaasas 30-tunnine pilv-DVR-i ruum ja 72-tunnine tagasivaatefunktsioon, mis võimaldab teil mängu (ja muid saateid) soovi korral kolme päeva jooksul pärast selle vaatamist vaadata järeldus, isegi kui te seda ei salvesta.

PlayStation Vue

PS Vue - mis ei nõua tegelik PlayStationi konsool pakkumiste registreerimiseks või vaatamiseks neli erinevat otse-TV kanalipaketti ja kolme ülemise hulka kuulub NBA teler.

Siin saate alustada PS Vue tasuta 5-päevast prooviperioodi ja saate seejärel vaadata mängu otseülekannet oma arvutis PS Vue veebisaidi kaudu või oma telefonis (toetatud Android ja iPhone), tahvelarvutis, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 või 4) ) või mõne muu toetatud seadme kaudu PS Vue rakenduse kaudu.

suruõhuga tennisepalli kahur

Kui te ei saa otseülekannet vaadata, on PS Vue kaasas pilve DVR -iga.

tennise tiebreak punktiarvestus

Nuggets vs Spurs Mängu 3 eelvaade

Esita

Video Nuggets vs Spurs mänguga 3 seotud otseülekanne: kuidas veebis vaadata 2019-04-18T18: 00: 13-04: 00

Murray oli selle seeria esimesed seitse veerandit mäda, kuid ärkas ellu 2. mängu neljandal veerandajal. Murray lõpetas teisipäeval meeskonna kõrge 24 punktiga, sealhulgas 21 neljandal veerandajal 8: 9 tabamusega, kui Denver kustutas protsessis mitu 19-punktilist puudujääki.

Nuggetsi peatreener Mike Malone mõistis, kui kõvasti pressis tema staar 22-aastane pallur ja kui suurt survet ta endale avaldas. Malone ütles ajakirjanikele pärast 114-105 tagasivõitu 2. mängus tõmbas ta Murray kõrvale, jäi rahulikuks ja tuletas talle meelde, et ta lihtsalt lõbutseks.

Jamal üritas õigesti mängida. Ma ei näinud ette neljandat veerandit, mis tal saab olema, kuid teadsin sisimas, et ta peab need minutid kätte saama. Ma pidin talle näitama, et usun temasse. See on võimas.

Malone jätkas:

Tõesti uhke tema üle. Ta oli poolajal nii pettunud. Tore oli näha, et tal oli edu.

Nuggets järgis Murray eeskuju, sest kolm teist startijat lõpetasid 20 plusspunktiga. Gary Harris viskas 13 punkti, Nikola Jokic lisas kaksikduubli (21 punkti, 13 lauapalli, kaheksa korvisöötu) ning Nuggetsi praeguse rotatsiooni ainus mängija Paul Millsap lõpetas 20 punkti ja seitsme lauapalliga.

DeMar DeRozani ja LaMarcus Aldridge'i tandem mängis 2. mängus taas suurepäraselt, kuid ei olnud piisav, et Spursit teisel poolajal läbi viia. DeRozan lõpetas 11-st 19-st mängust kõrgeima 31 punktiga, sealhulgas 9-st 9-st vabaviskejoonest, samas kui Aldridge lisas 24 punkti.

on lauatennise pingpong

San Antonio sekundaarne punktiarv ja pink tuleb 2. mängus uuesti esile tõsta. Vaid üks teine ​​startija, Derrick White (17 punkti) lõpetas punktiarvestuses kahekohaliste numbritega ning Spursi pink registreeris 2. mängu kaotuses kokku vaid 21 punkti. .

Denveril on San Antonios raske aeg. Alates 2012. aasta märtsist on Nuggets kaotanud AT&T keskuses 13 järjestikust võistlust. Lisaks oli NBA ajaloos pärast nelja esimese mängu kaotamist kogunenud playoff -sarja võitmiseks vaid neli meeskonda, mis oleks pannud Nuggets veelgi sügavamasse auku, kui Murray poleks teisel poolajal plahvatanud.

Enim Küsimusi

2020. aasta Pro Bowl algab pühapäeval Orlandos. Siit saate teada, kuidas vaadata mängu otseülekannet võrgus ilma kaablita.

Koordineerimine võimaldab lastel sujuvat ja stabiilset liikumist igapäevaste ülesannete täitmisel, näiteks kõndimine ja rattasõit. Kuigi laste arengutempo on loomulikult erinev, saate mahajäänud laste koordinatsiooni parandamiseks võtta meetmeid ...

Austraalia lahtiste tänavuse ettevalmistusetapp on jõudnud viimasele ringile ning tippnimed on nüüd alustanud soojendusturniiride peenhäälestamist.

Australian Openi 2021 korraldajad on kinnitanud, et meeste valiküritus toimub sel aastal Dohas, naiste valiküritus aga Dubais.

Nr 1 Clemson võtab laupäeval karmi Virginia poole. Kui teil pole kaablit, saate mängu võrgus tasuta vaadata järgmiselt.

Tätoveeringud on uskumatult isiklikud asjad, kuid pole tingimata kõikjal teretulnud. Teatud professionaalsetes tingimustes peate võib-olla katma need riiete või meigiga. Või võib teile tätoveering lihtsalt mitte meeldida ja otsustate, et soovite ...