Novak Djokovic pääses veerandfinaali ja võitis kindlalt Gilles Mulleri

Novak Djokovic mängib neljandas voorus Gilles Mulleri üle saavutatud võidu ajal tagantkätt

Novak Djokovic jõudis veerandfinaali 6: 4, 7: 5, 7: 5 võiduga Gilles Mulleri üle. Maailma esikoht Djokovic võttis Mülleri vastu esimest korda oma karjääri jooksul. Luksemburgist pärit suur teenindav poiss tõrjus Roberto Bautista Aguti ja John Isneri, et broneerida koht viimase 16 hulka. Sellel neljanda vooru kohtumisel ei olnud see kerge ülesanne. Mõlemad mängijad hoidsid esimese seti alguses geimid probleemideta. Muller oli enne seda matši võitnud peaaegu 90% oma esimestest servipunktidest ja ta näitas, miks. Ta servis Djokovici käeulatusse laiali ja lükkas lühikese vastuse koos osava vollega võrgu lähedale mõne korra, et servile jääda.

löök sulgpallis

Serblane võitis 83 % oma esimestest servipunktidest ja realiseeris üheksandas geimis murdepalli võimaluse. Tagasi vaatamist ei olnud, sest Djokovic lõpetas avakomplekti pärast seda, kui Muller seadis punkti tagantkäe.

Mõlemad mängijad säilitasid teises setis oma tervisliku serviprotsendi, kuid Muller hakkas oma käe pealt rohkem vigu tegema. Maailma number 42 suutis servile jääda tänu oma lähenemisele võrku, kus ta võitis 13 punktist seitse. Serblane ei andnud Mullerile ainsatki murdepalli võimalust ja surve avaldas Mullerit, kui ta teise seti 11. geimis hätta sattus. Pärast paari murdepalli päästmist sundis Djokovic Mulleri tagantkäe pealt sunnitud vea juhtima 6-5. Ta teenis 12. geimi, et armastada minna 2 seti 0 ette.

Mulleril oli kolmanda seti kuuendas geimis neli murdepalli võimalust, kuid Djokovic kaevas 3: 3 sügavale. Seitsmes seeme kasutas Mülleri teist servi ära 11. geimis, kuna ta murdis ta matšis kolmandat korda. Neljakordse Austraalia lahtiste meistri jaoks oli see praktiliselt mängupunkt, sest ta hoidis servi veenvalt, et jõuda Austraalia lahtistel kaheksandasse järjestikku veerandfinaali.

Ta võtab viimase kaheksa vastu suure portsjoni kanadalase Milos Raonici.

kuidas vaadata tänupüha paraadi ilma kaablita

Enim Küsimusi

Siit saate teada, kuidas tänast mängu Steelers vs Cardinals otse võrgus ilma kaablita vaadata, olenemata sellest, kas olete turul või väljaspool seda.

Kas kavatsete külastada Dubaid? Dubais on riietumisreeglid, mida oleks mõistlik järgida. Kui te seda ei tee, võite lõpetada isegi politsei visiidiga. Reeglid nõuavad tagasihoidlikkust ja tulenevad Dubai kultuurinormidest. Tea, millal ...

US Open: Kohtunik ei oleks tohtinud naist särgivahetuse eest hoiatada.

Rivaalid UCF ja USF kohtuvad reede õhtul I-4 2019. aasta sõja jaoks. Siit saate teada, kuidas vaadata mängu otseülekannet võrgus ilma kaablita.

A-10 mängivad mõlemad 6: 3, Duquesne ja Saint Louis kohtuvad kolmapäeval tähtsa mängu jaoks. Siit saate teada, kuidas mängu ilma kaablita veebis otse vaadata.

Karolina Pliskova ja Caroline Garcia kohtuvad kolmapäeval US Open 2020 kassahittide teise ringi mängus. Pliskova ja Garcia jagasid oma kuus eelmist kohtumist üksteise vastu.