BNP Paribas Open: Andreescu uimastas Svitolina tiitlimatšile

BNP Paribas avatud uste päev 12

Bianca Andreescu tõestas, et kuulub BNP Paribas Open finaali. Vaatamata tohutule väsimusele tuli noor kanadalane reede õhtul Indian Wellsi tenniseaia staadionil One võita Elina Svitolina vastu 6: 3, 2: 6, 6: 4. Võit andis 18-aastasele noormehe karjääri suurimasse finaali alandava edasipääsu.

See oli nende esimene kohtumine ja suures poolfinaalis, mille saavutamiseks mõlemad pingutasid, oleks matš ukrainlase jaoks väga tõsine. Viimased kaks matši laienesid kolmeks setiks, kus mängiti väljakul viis tundi. Oma mänguga kõrgemal tasemel kui noor kanadalane, soovis 24-aastane noormees kiiresti vormi saada ja matši üle võtta. Olles alahinnatud, pole Andreescu veel silmitsi seisnud kellegagi, kes mängis oma parimal tasemel. Kui Svitolina oli oma ristandis, nägi 18-aastane noormees välja, et tõmbab õukonna täis ja jätkab oma odüsseiat.

Närvid said oma avageimi parima, kui ta tegi vigu, et anda Svitolinale vaheaeg. 24-aastane mees hoidis servi enne kanadalase murdmist, et saada mugav 3: 0 seis. Andreescu nägi hädas, et ta oli sees, ja lõi neljanda võimaluse kolmekordseks puhkepausiks. Ukrainlanna päästis ühe, kuid ei suutnud sundida süüta, sest tema haare matšist vähenes.

Kanadalane hakkas servil mugavust näitama, mis võimaldas tal viiendal serviteenuse kindlustada. Kahe järjestikuse võidu all oma vöö all läks Andreescu kolmandaks, et teenida topeltpaus ja tasavägistada skoori. Tal oli ilmselgelt hoog võtta neljas sirge, mis viis maailma kuuenda koha oma treeneri Andrew Bettlesiga vestlema. Vajadus kontrolli tagasi saada oli tema vestluse peamine teema ja kuidas rünnata Andreescu eeskätt, et võimalus tagasi saada, kui võimalus oli olemas.

on pingpong sama mis lauatennis

Võimalusi vasturünnakule ei tulnud, kuna Andreescu lõi palli paigutamisel loovalt, mis viis ta kaheksandaks. Svitolina kogunes deuce'i, kus teismelise joonistatud viga avas ukse, kuid topeltviga löödi see kinni. Teine sirge andis Andreescule AD punkti, mille ta võitis crosscourt'i võitjalt.

Viie sirge ja Svitolina ajaga otsa saades serveeris Andreescu komplekti täieliku väljalülitamisega, et komplekt 32 minuti jooksul läbi pühkida. Vaatamata sellele, et tal ei olnud tugevat servi, olid kümme võitjat, kes ta oli teinud kuuendal seemnel, kellel oli vaid kaks ja kes kannatasid esimese võidu eest vaid 33 protsenti.

Kui tundus, et Svitolina suudab asjad ümber pöörata, tuli Andreescu selle tõsise vaheajaga rikkuma, mis tegi seitse mängu järjest. Noorukite võiduseeria peatus lõpuks, sest maailma kuues number leidis võimaluse end tagasi murda ja õigele rajale jõuda. See ei olnud kerge ülesanne, sest tal oli kahepunktiline puhvr, kuid ta tegi halbu lööke, et Andreescu kahekordistada. 18-aastase käest lastud võimalus võimaldas ukrainlasel servi hoida ja esimest korda pärast eelmise seti kolmandat geimi ees olla.

Andreescu tahtis saada isegi mitmel viisil, kuid tema pingutused olid väljakutse servil neljandal, kus Svitolina oli kindlalt võitnud. Pärast kahte pikka pausipausi oli 24-aastane noormees järjekordse vaheajaga 3-1 juhtimas.

Kanadalanna üritas vaheaega tagasi lüüa, kuid see ei õnnestunud, sest kuues seeme leidis oma jälje ja lõi põrmulaua edasiseks suurendamiseks ristväljaku võitja. Mõlemad hoidsid servi kahe geimi jooksul, kuni Svitolina läks seitsmendaks setiks, mille Andreescu vaidlustas. Nad läksid lühikeseks ajaks löögile, enne kui kanadalase viga tagas 41. minutil ukrainlasele otsustava seti.

Svitolina oli servi parandanud, kogudes ligi 70 protsenti, mis võitis Andreescu 33 -ni, kui ta kogus 18 sundimatut viga, mis viisid tema teise servini 42 -protsendilise eduga. Kuna see osa matšist läks, tahtis ukrainlane enamat, kuid Andreescu oli seal raske. Ta sundis Svitolina mängima kahevõistlusega, kus viigitud vead andsid 18-aastasele noormehele varajase vaheaja.

Ootuse konsolideerimine tegi kanadalasele 2: 0, kuid kolmandiku saamine ei tulnud kõne allagi, kuna Svitolina mängis kõvasti kinni ja sai abi Andreescu vigadest. 18-aastasel noormehel oli taas probleeme serviga, kuid hoolimata valust tundis ta end välja, et kahe mängu geim rekapitaliseerida. Armastusteenistus oli Svitolina esimene matš, mida Bettles käskis tal energiaga jätkata ja kätt rebida.

Andreescu treener Sylvain Bruneau püüdis 18-aastast enesekindlust hoida, öeldes talle, et tema on seal parem. Kuuenda ajal oli selge, et Svitolina oli kahest parem, kui ta kogus seitse punkti järjest, enne kui Andreescu punkti sai. Ta võttis sekundi, kuid väsimus mängis rolli selles, et teismeline kaotas jõu ukrainlase vastu, kes näitas väsimust vähe.

Andreescu murdis eduseisu taastamiseks kuidagi kuuenda seemne, kuid see ei olnud ohutu, sest ta pidi hoidma, et saada suureks ohuks. Ta eksis kaheksandal liiga palju kordi, kuid rallis iga murdepunkti, et sundida kahepoolset võistlust võitma ja laskma teise ristiväljaku võitja pöörduda 5-3 seisule. Svitolina seisis silmitsi väljalangemisega ja teenis üheksanda, saades 40: 0 jooksu, enne kui eksis kaks korda.

Kriitiline viga pani Andreescu lööma ukse avamise mängupunktide katseteks. Ta sai selle liinilõidul, kuid kaotas selle löögi ajal, mis oli baasjoonest veidi kaugel. See oli ainus, keda ta mängus nägi, kuna Andreescu eksis kolm korda, et anda Svitolinale võit. See oli kuni 18-aastase noormehe enda teha ja läks pärast 15–40-aastast naasmist koos 24-aastasega kahekesi. Hoolimata veel kahe mängupunkti kaotamisest, tuli neljas, mis lõpetas pingelise ralli võiduga, sest Svitolina tabas 2 tunni ja 12 minuti pärast veel ühe võrku.

See on nii uskumatu, ütles Andreescu Andrew Krasnyle pärast matši. See viimane nädal on olnud unistuse täitumine. Ta tänas fänne ja paljusid lähedasi inimesi, kui tal oli lava, et oma tänulikkust näidata. Tal oli 36 võitjat ja 57 sundimatut viga, mille tõi tõepoolest välja Svitolina, kes tõmbas oma kaotuses kõik peatused välja.

kuidas tennisereketit valida

Oma karjääri suure võiduga ei oota ta pühapäeval oma vastast, sest Belinda Bencic ja Angelique Kerber võitlevad tiitli taotlemise õiguse eest.

Enim Küsimusi

Kahe Sony juhiga tehtud intervjuudest selgub, miks PlayStation 4 Pro 4K Blu-ray tugi puudub.

Inglismaa Maud Watson oli esimene naiste üksikmängu Wimbledoni meister, kuid kes on vanim?

Wawrinka võidab Del Potro, et pääseda USA lahtiste poolfinaali

Rafael Nadal jõudis Wimbledoni kolmandasse ringi esimest korda pärast 2014. aastat.

Tiitlikaitsja Raptors läheb teisipäeva õhtul NBA hooaja 2019-20 avaringis Pelicansi vastu. Siit saate teada, kuidas mängu ilma kaablita veebis otse vaadata.

Oma piiratud väljalaskega kingade turuletoomisel rääkis Roger Federer oma uhkeimast saavutusest tenniseväljakul. Šveitslane vastas ka paljudele teistele fännide küsimustele - sealhulgas oma lemmikhüüdnimele ja kõige vähem lemmikharjutusele.