US Openi tagasivaade: kui Rafael Nadal äärepealt Dominic Thiemist mööda sõitis, et seda meenutada Arthur Ashes

2018 US Open - Nadal nutab pärast võitu Thiemi üle

Pärast kolme järjestikust triumfi Majorsil aastal 2010, kui Rafael Nadal, “savi kuningas” võitis sel aastal Prantsusmaa lahtised, Wimbledoni ja US Openi.

Hispaanlane nautis 2013. aastal tähelepanuväärset kõva väljaku hooaega, kui tema teine ​​triumf US Openil oli kui kirss tordil pärast tema meeldejäävaid võite India Wellsis, Rogers Cupil ja Cincinnati Mastersil aasta alguses.

Nadal võitis oma 16. Suure slämmi tiitli, kui võitis 2017. aastal New Yorgis Flushing Meadowsil uuesti oma karjääri, 2017. aastal ja võitis tiitli igakülgselt pärast seda, kui ta domineeris poolfinaalis Juan Martin Del Potrot ja Kevin Andersoni. finaalis vastavalt.

Alates sellest, kui ta 2017. aasta hooaja alguses pärast kaht halba hooaega naasis, on hispaanlane viimase kahe ja poole aasta jooksul hiilgav olnud, võites kolm järjestikust French Openi tiitlit ja ühe US Openi krooni.

Eagles vs Seahawks otseülekanne

2018. aasta US Openil oli toonane 17-kordne suure slämmi meister sunnitud põlvevigastuse tõttu pensionile jääma poolfinaali kohtumises ohjeldamatu argentiinlase Del Potro vastu, kui oli kahe seti kaotanud ning see tähendas ka tema varajast lõppu kampaania hooajal 2018.

tennises mitu partiid on komplektis

Kuid enne seda pandi hispaanlane enne poolfinaali tülitsemist Del Potro vastu kõvasti tööd tegema.

Venelanna Karen Khachanovi vastu võitis hispaanlane kolmandas voorus oma noore vastase ägeda vastupanu võitmisele neljas setis, mis hõlmas ka paar viigimurdjat. Jällegi veetis hispaanlane neljandas voorus platsil üle kolme tunni, et pääseda neljas setis grusiinist Nikoloz Basilašvilist mööda ja korraldada Arthur Ashe staadionil suupärane veerandfinaalmäng austerlanna Dominic Thiemiga.

Veerandfinaalkohtumise eel oli Thiem olnud ainus mängija, kes viimase kahe aasta jooksul Nadalit savil vaevas.

Ta sai nooremaks pärast sirgete setide võitu 2017. aasta US Openi teise koha saanud Kevin Andersoni vastu oma neljanda ringi tülis, enne kui kohtus veerandfinaalis tiitlikaitsjaga.

Thiem teeb Nadali välja nagu uustulnuk, kes võitis esimese seti 6: 0

2018 US Open - Thiem jahmatas Nadali esimeses setis vaid 24 minutiga

85 ° F kuumuses, Flushing Meadows'is, aeglasematel väljakutingimustel, tõi Thiem oma A-mängu Nadalile vaid 24 minutiga 6: 0 alla, et saata rahvas Arthur Ashe staadionil täielikku uskmatusse.

Suurem osa rahvahulgast, kes oli Nadalit pooldav, oli hämmastunud vaikuses, sest John McEnroe sõnad, millega ta tõsiselt võitleb, on füüsiliselt midagi valesti, sest ta ei liigu hästi, võttis hispaanlase olukorra esimesel poolel kokku.

abiellus esimesest silmapilgust hulus

Nadal möllab tugeva tagasitulekuga, et võita kaks järjestikust setti

Suure meistri tunnuseks on nende võime tõusta valust ja vastast ikka ja jälle suurepärase edu stsenaariumide juurde.

Uskumatult teravmeelselt, sihikindlalt ja vapustavalt palli tabades murdis Nadal teises setis Thiemi kaks korda, et tema varandus saaks pöörde, et võita teine ​​sett 6: 4 ja selle käigus viigistas matši ühes setis .

Kolmandas setis murdus Nadal esimesena ja oli kolmanda seti kaotamise ristteel, kui jäi alla 3-5.

Kuid hispaanlane ei olnud veel valmis alla andma ja näitas üles tohutut vastupidavust võita neli mängu järjest Thiemi setti haarates ning saavutas oma vastase ees 2: 1 paremuse ning jäi vaid poolaja kohast eemale.

Thiem polnud veel valmis rätikut viskama

Kui tema ülev tennis ja vähesed Thiemi vead aitasid hispaanlasel matšis ülekaalu saada, polnud austerlane veel valmis rätikut viskama.

reketpall, kuidas mängida

Pärast servivahetuse vahetust läks neljas sett juhtmest alla ja kaks lahingumeest sundisid viigimurdma. Thiem ei olnud veel valmis rätikut viskama ja võitis tasavägise 7: 4, et suruda matš otsustavasse viiendasse ja viimasesse setti.

Nadal servas Thiemist veidi mööda

2018 US Open - Nadal ja Thiem võtavad oma eepilise lahingu järel omaks

Viienda seti alguseks olime juba keskööst möödas, kuid keegi mängijatest polnud nõus sentimeetritki andma ja kohtumine läks viiendaks tunniks.

Mäng, mis lubas nii mõndagi juba enne selle algust, ei valmistanud pettumust, lõbustades meid kõrge oktaanarvuga tennise ja kummagi mängija suurepärase iseloomuga.

Kui Nadali ja Thiemi valdusettevõte oli, siis otsustavas setis servimurde ei toimunud. Kui igal suure slämmi turniiril on oma ainulaadsed ja sõltumatud viisid viienda seti tülitsemise lahendamiseks, siis US Open kasutab otsustavas setis ka tavapärast tasavägist seisul 6-6.

Tasavägise 5: 5 edetabeli võitjaga oli Nadal hiilgava võidu künnisel. Kui Thiem servis, teadis Nadal, et matš ei ole veel lõppenud, ja püüdis pärast Thiemi suurepärast, täpselt täpset serviässa servida.

Kuid püüdes lammutada Nadali õhuliini, langes Thiem sundimatule veale, andes Nadalile meeldejääva võidu pärast nelja tundi ja 49 minutit väsitavat, intensiivset ja haaravat tennist.

kus ma saan ellujääjat vaadata

Mõlemad mängijad andsid endast kõik, tühjendasid oma tankid, kuid võitjaid pidi olema vaid üks, sest Nadal edestas Thiemist 0: 6, 6: 4, 7: 5, 6: 7, 7: 6, ehk siis parim US Open 2018 matš.

Kui US Open 2019 peaks algama vaid kahe päeva pärast, kas Nadal suudab noortest pürgijaist ja tema veteranidest rivaalidest üle saada, et registreerida oma neljas US Openi tiitel ja kokkuvõttes 19. major?

Tulevane US Open lubab Flushing Meadowsil paljastada põnevaid lugusid.

Enim Küsimusi

Tim Henman usub, et kuigi Roger Federeri sooritused on paranenud pärast tema esimese vooru võitu Adrian Mannarino üle, jääb šveitslane endiselt oma endise kõikvõitva mina varju.

Wimbledoni alguseni on jäänud vaid mõni päev ja siin on naiste üksikmängu turniiri favoriidid.

Kuidas maandumisest välja tulla. Maandumine on midagi, mida iga laps kogeb ühel või teisel hetkel. Maandumist võib olla raske taluda, kuid mõnikord on võimalik maandumisest välja tulla, kui näitate vanematele ...

Kas soovite vaadata Texas Bowli võrgus, kuid teil pole kaablit? Siit saate teada, kuidas vaadata otseülekannet Oklahoma State vs Texas A&M ilma kaabliga sisselogimiseta.

Teie juhend „Hea dinosauruse” veebis voogesitamiseks - sealhulgas lihtne voogesituse teave, näitlejate ja tegelaste esitamine ning selle vastuvõtmine.

Maailma esireket Novak Djokovic ja 11-kordne meister Rafael Nadal juhivad 2021. aasta Monte Carlo Mastersi väljakut koos maailma edetabeli Daniil Medvedevi ja maailma esikohaga.