Auhinnaraha : 1 243 790 USA dollarit

Mängu ajastus: 13.00 Moskva standardaeg, 15.30 IS

Otseülekanne : USA - ESPN / Tennis Channel | India - Sony Six

Borna Coric vs Feliciano Lopez eelvaade

Borna Coric oma esimese vooru kohtumises Norbert Gombose vastu 2020. aasta Prantsusmaa lahtistel

23-aastane Borna Coric tuleb Peterburi lahtistele võistlustele segahooajal. Ta jõudis veebruaris Rio Openi poolfinaali ja US Openil oma esimese suure slämmi veerandfinaali, kuid pole suutnud seda vormi aasta jooksul järjepidevalt korrata.

Horvaat on olnud endine maailma esireket juunior, kuid proffides on tema kõrgeim edetabel olnud 12. Coric on praegu 15 kohta madalamal, 27. kohal.

kuidas teha tennisepalli auku

Tema selle nädala esimese ringi vastane on Feliciano Lopez. 39-aastane Hispaania veteran, kellel on ka maailma tipp 12, on praegu 57. kohal.

Pärast turnee jätkamist kaotas Lopez US Openi ja French Open'i esimeses ringis, kuid tal õnnestus Kitzbuhelis veerandfinaali jõuda. Hispaanlane on ringrajal üks kogenumaid mängijaid - talle kuulub kõigi aegade rekord, mis on peetud järjestikusel suure slämmi peavõistlusel, olles 74, purustades Roger Federeri püstitatud märgi.

Olen rohkem uhke selle üle, et saan seal nii kaua viibida ja olla endiselt konkurentsivõimeline, ' Lopez ütles Roland Garrosi veebisaidile . Asi pole numbris, vaid selles, kuidas ma mängisin, eriti viimased kuus -seitse aastat, see oli minu jaoks midagi täiesti ja täiesti ootamatut.

Borna Coric vs Feliciano Lopez

Feliciano Lopez juhib karjääris 2: 0 Borna Corici ees

Feliciano Lopez juhib peaga 2: 0 Borna Corici üle. Hispaanlane võitis oma kaheksandikfinaali kokkupõrke Pekingis 2018. aastal tulemusega 7-5, 5-7, 7-5. Nende esimene kohtumine oli 2016. aasta US Openil, kus Coric läks esimese seti ajal pensionile.

kui palju on ufc 250

Borna Coric vs Feliciano Lopez ennustus

Kahe mängija lähenemisele sellele matšile ei tule üllatusi. Borna Coric paikneb baasjoonel, Feliciano Lopez aga võrku rünnata ja punkte napilt hoida.

Kumbki mängija ei tule turniirile väga enesekindlalt, kuigi Coric on palju kõrgemal kohal ja jõudis US Openil veerandisse. Seda on raske nimetada, kuid lähen Lopezi kogemustega, et aidata tal sellest võidust üle saada.

Ennustus: Feliciano Lopez võitis kolmes setis.

Enim Küsimusi

Täielik ülevaade kõigist teie erinevatest võimalustest täna Nebraska vs Fordhami jalgpalli otseülekande vaatamiseks. Sisaldab mitmeid tasuta võimalusi.

Teie juhend Mulani veebis voogesitamiseks - sealhulgas lihtne voogesituse teave, näitlejate ja tegelaste esitamine ning selle vastuvõtmine.

Serena Williamsi lootused rekordilisele 24. suure slämmi üksikmängu tiitlile lõppesid neljapäeval, kui ta sai Austraalia lahtiste poolfinaalis kaotuse otse maailma 3. asetusega Naomi Osakale.

Siit saate vaadata, kuidas Geoff Neal vs Mike Perry, Chase Hooper vs Daniel Teymur ja kõik UFC 245 eelvõitlused otse võrgus ilma kaablita.

Spordiagentidel, kes esindavad profisportlasi, on nende töö keeruline ja rahaliselt tasuv. Paljud inimesed lähevad sellele alale, sest armastavad sporti ja naudivad parimate pakkumiste väljatöötamist inimestele, keda nad esindavad. See võib...