Sevastova ja Garcia purjetavad Bastadis läbi, Nanchangi häda Zhangile

Caroline Garcia vs Petra Kvitova Fed Cup Prantsusmaa-Tšehhi 12102016

Maailma 20. koht Caroline Garcia

Anastasija Sevastova ja Caroline Garcia kihutasid Ericsson Openi veerandfinaali, kuid Chang Kai-Chen tegi Jiangxi Openil üllatuse, nõudes esikoha Zhang Shuai peanahka.

reketpalli löök

Aasta teist tiitlit silmas pidanud Sevastova leevendas kolmapäeval Bastadi savil 6: 6 6: 3 võitu Elizaveta Kulichkova üle.

Anna Blinkova polnud esimeses voorus Sevastova jaoks sobiv ja lätlannal kulus vaid 67 minutit, et näha kaheksa topeltviga kogunud Kulichkova selga, kes oli ebaühtlasel väljapanekul neli korda katki.

Prantsusmaa lahtiste veerandfinalist Garcia võitis eelmisel aastal Fed Cupil kaks korda Sara Errani ja alistas itaallase vaid 54 minutiga 6-1 6-0.

kust osta tennisereketid

Garcia päästis mängu esimeses mängus murdepunkti ja kolmas prantslane võitis 12 punkti järjest esimese seti juhtimise eest, enne kui lõpetas teise, et pidada veerandfinaalmäng Barbora Krejcikova või Kiki Bertensiga. .

Katerina Siniakova astub Sevastova vastu kaheksa viimase aja jooksul pärast Arantxa Rusist väljatõrjumist, Aleksandra Krunic sai aga üle õnnelikust kaotajast Viktoriya Tomovast.

Chang jahmatas Zhangit esikoha kodumaal, tulles läbi pingelise esimese vooru lahingu, et võita Nanchangis 6-4 6-7 (6-8) 6-4.

Zhang otsis pärast Wimbledonis esimeses ringis kaotamist lifti, kuid kaotas matši neli esimest mängu ja murdis kaheksa korda temast 82 kohta allpool oleva vastase poolt.

head tennisereketid

Kolmanda asetusega Kristyna Pliskova pääses esimeses ringis Su Jeong Jangist 6-3 7-6 (7-4) mööda ning Arina Rodionova marssis 6: 6 6-2 võiduga Liu Fangzhou üle, et liikuda kolmandasse ringi.

Xinyun Han on samuti kaheksa viimase hulka jõudnud, samas kui Tereza Martincova oli esimeses voorus teine ​​võitja.

Enim Küsimusi

Siin on kümme juhtumit, kui mängija võitis suure slämmi finaali, hoolimata sellest, et sellesse sattuti.

Põlvevigastused on üsna valusad, kuid kahjuks väga levinud, eriti sportlaste ja nõrkade liigestega inimeste puhul. Meniski rebimine või liigeses lahtised killud võivad põhjustada 'lukustatud põlve', mis piirab valusalt ...

Teismeline imelaps Jannik Sinner võtab neljapäeval Kölni 2 kaheksandikfinaalis vastu prantslase Pierre-Hugues Herberti. Sinner on praegu üks tuuri põnevamaid noori, Herbert aga tubli paarismängija.

Iga näitleja või näitleja peab kusagilt alustama - ja võite alustada kohe! Ükskõik, kas olete huvitatud filmist, teatrist või televiisorist, võib näitlejaks murdmine olla nii virgutav kui ka väljakutsuv. Kui soovite õppida, pange kõvasti ...

Maailma esikoht Novak Djokovic on end tõeliselt tõestanud praeguse ajastu väljapaistvamana mängijana, kogudes isegi Roger Federeri ja Rafael Nadali vastu positiivseid rekordeid.