Australian Open 2019, veerandfinaal: Milos Raonic vs Lucas Pouille: kust vaadata ja otseülekande üksikasju

Milos Raonic

reketpalli põhitõed

Need on ilmselt kaks mängijat, keda keegi ei oodanud Australian Open 2019 veerandfinaali. Nii Milos Raonic kui ka Lucas Pouille on aga trotsinud turniiril nii kaugele jõudmise võimalust.

Nüüd on ühel neist võimalus kvalifitseeruda ka poolfinaali, sest nad võtavad teineteise vastu 23. jaanuaril toimuval meeste üksikmängu veerandfinaalkohtumisel. Nende kohtumine toimub pärast mõlema naisüksikmängu veerandfinaali päevasel istungil Rod Laver Arenal.

Hiljutiste vigastustega maadelnud Raonic on seni turniiril suurepäraseid esitusi teinud. 28-aastane kanadalane on võitnud Stan Wawrinka, Nick Kyrgiose ja Alexander Zverevi sarnaseid, väljapaistev. Tema esitus Zverevi vastu oli uskumatu, kuna ta alistas maailma nr. neli 6-1, 6-1, 7-6 (5) eelmises voorus.

Ka prantslane Pouille on olnud suurepärane. Üllataval kombel läks ta esimest korda Australian Openil esimesest ringist mööda. Ta alistas Mihhail Kukuškini, Maximilian Martereri, Aleksei Popõrini ja Borna Corici, et jõuda nii kaugele.

Raonicil on Pouillest parem olnud kõik kolm korda, kui nad turneel kohtusid. Nad on omavahel mänginud ka Austraalia lahtistel, 2016. aastal, kus Raonic tuli esikohale sirgetes setides. Pouille pole siiani võitnud setti suure tabamusega kanadalase vastu.

Siin on kõik, mida peate matši kohta teadma:

Sobivus: Milos Raonic vs Lucas Pouille, veerandfinaal.

Aeg: 09:00 IST või hiljem (14:30 AEDT või hiljem). Matš on kavas päevasessiooni kolmandana ja toimub pärast naiste veerandfinaali Naomi Osaka ja Elina Svitolina ning Serena Williamsi ja Karolina Pliskova vahel.

Toimumiskoht: Rod Laver Arena, Melbourne.

Kust üksikasju vaadata:

India: Matše näidatakse otse -eetris telesaadetes Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 ja Sony Ten 2 HD. Matše saab otseülekandena edastada ka SonyLivis.

KASUTAMINE: ESPN2 ja tennisekanal.

Austraalia: Kanal 9 - lai spordimaailm, 9Gem ja 9Now.

Euroopa: Eurosport telekanal ja Eurosport Player otseülekandeteenus

Kõiki matše saab ametlikult ka otseülekandena edastada Australian Open veebisait .

Saate jälgida mängu reaalajas tulemusi ja reaalajas värskendusi siin .

Enim Küsimusi

Võite arvata, et viiendas klassis populaarne olemine on peaaegu võimatu. Nii et viies klass on ideaalne aeg oma populaarsuse kallal töötamiseks, sest enne kui teate, suundute keskkooli. Viienda klassi abil saate ...

Siit saate vaadata otseülekannet Maia vs Askren ja kõiki UFC Fight Night Singapore võitlusi võrgus.

Kõrge profiiliga Sony Open Miamis võib kolida Hiinasse, Araabiasse või Indiasse, kui omanikud ei kiida heaks selle renoveerimise plaane.

Serena Williams osales hiljuti Australian Open sotsiaalmeedia meeskonnaga mängus 'Quickfire Quiz'.

Ja Novak Djokovici vana intervjuu on taas ilmunud, kus ta avaldas imetlust nii Roger Federeri kui ka Samprase vastu. Toona 17-aastane noormees rääkis ka Maria Šarapovast ja oma lemmik tennisemälestustest.

Kuidas saada tipptasemel tennisistiks, kui olete indiaanlane?