Australian Open 2017 veerandfinaalid: mida oodata naiste üksikmängus

Coco Vandeweghe

Coco Vandeweghe lõi turniiri alguses välja Angelique Kerberi

2017. aasta Australian Openi väljaanne on olnud tähelepanuväärne. Teisest nädalast on kümne parima seemne hulgast jõudnud vaid kolm, üks asi on muutunud märkimisväärselt selgeks - noored ja tulevased mängijad on siin, et jääda.

Pahandused hakkasid tekkima juba varases voorus, kusjuures Simona Halep oli avamatšis esimeste seas. Peagi järgis eeskuju ka poolakas nr 1 Agnieszka Radwanska, kes sai pärast šokeerivat kaotust teises voorus Mirjana Lucic-Baroni. Samamoodi suutis 2016. aasta WTA finaali võitja Dominika Cibulkova pääseda alles kolmandasse ringi, enne kui alistus Ekaterina Makarovale.

Ütlematagi selge, et pärast turniiri lõppu segavad uued pingeread kindlasti nokitsemise järjekorda. Tõenäoliselt saab Serena Williams oma maailma krooniks tagasi, kui kõik läheb plaanipäraselt.

Veerandfinaalide loosimised on selgunud ja heidame pilgu huvitavatele kohtumistele, mis meie poole suunduvad.

Coco Vandeweghe vs. Garbine Muguruza

Garbine Muguruza

Garbine Muguruza saab oma ülesandest lahti

Esimene veerandfinaalmäng saab olema absoluutne põnevik Coco Vandeweghe ja Garbine Muguruza .

Külvamata ameeriklane on olnud Melbourne'is halastamatu. Purjetades kõrge enesekindluse ja hooga, on see pool, mis oli Vandeweghes siiani uinunud. Maailma nr 35 alustas aastat aeglaselt teise ringi jooksuga Sydney Internationalis, kuid Austraalia lahtistele tulles pööras ta kõik ümber.

Turniiri neljast võidust kolm tulid ringkonna silmapaistvamate nimede vastu. Ta alustas oma jooksu sellega, et liikus sirgetes komplektides mööda veteranist itaallast Roberta Vinci, millele ta järgnes sarnase võiduga Pauline Parmentieri vastu. Tema kaks viimast võitu olid eriti huvitavad, sest nad tulid Eugenie Bouchardi ja maailma esireketi Angelique Kerberi vastu.

tennisemängu komplekti matš

Ameeriklane oli piisavalt tark, et ära kasutada sakslase kehva vormi - see saavutus tõi ta esimese veerandfinaali alates eelmise aasta juunist.

Arvestades Muguruza vormi, saab ta pärast sündmusteta 2016. aasta hooaega oma vormi aeglaselt ja kindlalt tagasi. Ta alustas aastat osalemisega Brisbane'is, kus ta oli poolfinalist, enne kui kaotas Alize Cornetile. Kui ta Melbourne'i jõudis, leidis seitsmes seeme end läbivat lihtsat teed.

Tema vastaseks olid sellised nagu Sorana Cirstea, Anastasija Sevastova ja Samantha Crawford. Pole nii üllatav, et ta pole siiani ühtegi komplekti maha lasknud.

Arvestades kahe mängija peaarvestust, juhib Vandeweghe 2: 1, kuid mõlemad võidud tulid 2014. aastal. Kaks mängijat kohtusid viimati 2016. aastal Cincinnati Mastersis, kus Muguruza võitis matši sirgetes setides.

Hispaanlanna seisab siin silmitsi oma esimese suurema testiga ja on huvitav näha, kuidas ta seda mängib.

Venus Williams vs Anastasia Pavlyuchenkova

Venus Williams

Venus Williamsit pole siiani testitud

kuidas määrata tennisereketi suurust

Järgmine kohtumine toimub 13. koha saanud Venus Williamsi ja 24. asetusega venelanna Anastasia Pavljutšenkova vahel.

Williams juhib peaga 3: 2, kuid nende viimane kohtumine toimus 2014. aastal.

Ameeriklane on nautinud lihtsat teed Melbourne'i veerandfinaali. Tema senine esitus on olnud üsna muljetavaldav ja fännidel on olnud võimalus olla tunnistajaks, et maailma nr 17 mängib kvaliteetset tennist nagu ta kunagi kümme aastat tagasi. Ta tuli Austraaliasse kehva esituse tõttu Aucklandis ASB Classicus, kus ta kaotas teises ringis. Kuid ta on oma kaotusest hästi taastunud.

Vaevalt esines Williamsil kaheksa finaali jõudmisel vastupanu, mistõttu on see matš tema jaoks huvitav. Pavljutšenkova on möödunud nädala jooksul olnud sensatsiooniline. Jõudnud Sydneys veerandfinaali, viis ta samal kujul edasi Melbourne'i ja alistas tõrgeteta sellised nagu Elina Svitolina ja Svetlana Kuznetsova.

Ühest küljest on Williams oluliselt kogenum, kuid tal puudub venelase hoog. See sõltub ainult sellest, kuidas ameeriklane hoiab energilist Pavljutšenkovat vaos.

Karolina Pliskova Mirjana Lucic-Baroni

Karolina Pliskova

Pliskova on üks vähestest turniiril alles jäänud tippseemetest

Sulgude teise poole juurde jõuab viienda asetusega tšehhitar Karolina Pliskova, kes on loodud tõusva horvaadi Mirjana Lucic-Baroni vastu.

Kõigist tuuril osalejatest on Pliskova olnud kõige järjekindlam. Ta alustas hooaega tugevalt, võites Brisbane Internationali ja liikudes sama rütmiga edasi. Tema vastupidavust pani kolmandas ringis proovile lätlanna Jelena Ostapenko, kuid tšehhitar jäi ellu massiivsete 18 ässa abil tulemusega 4-6, 6-0, 10-8.

Tšehhi edu saladus peitub tema enesekindluses pärast tema suurejoonelist hooaega 2016. Lisaks on ta teinud head koostööd Petra Kvitova endise treeneri David Kotyzaga, kes on mänginud tema vormi loomisel otsustavat rolli.

Mis puudutab Mirjanat, siis ta jõudis just oma esimese suure slämmi veerandfinaali pärast 1999. aasta Wimbledoni. Pärast peaaegu kaks aastakümmet ootamist pole horvaat võitnud mitte ainult oma esimese põhitõmbamängu Melbourne'is, vaid tal õnnestus ka veerandfinaali jõuda, alistades sellised mängijad nagu Agnieszka Radwanska, Maria Sakkari ja Jennifer Brady.

Maailm nr. 79 on oma karjääri jooksul oma vormiga palju vaeva näinud mitmel põhjusel, kuid see saavutus on kindlasti andnud talle enesekindlust.

Tšehhi vastu jääb ta pea ja pea kokkuvõttes 3-2 maha, kuid viimane neist mängudest peeti 2015.

Ühest küljest on Pliskova hoog ja enesekindlus, teisest küljest aga Mirjana püsivus ja võitlustahe. Mõlemad mängijad on siin ajaloo kirjutamise äärel.

Serena Williams vs Johanna Konta

Serena Williams

See pole Serena jaoks olnud tavaline purjetamine

Viimase veerandfinaali viigiseisul on teiseks tulnud Serena Williams, kelle vastaseks on britt Johanna Konta.

osta tennised

See on esimene kord, kui kaks mängijat kohtuvad.

Williams, kes alustas oma hooaega pettumust valmistava märkusega Aucklandis varakult välja kukkudes, on suurepäraselt tagasi põrganud. Kuna Angelique Kerber on teelt eemal, on tal nüüd võimalus tagasi võtta see, mis oli tema oma - maailma esikoht.

Teise asetusega ameeriklane on Melbourne'is ilusti mänginud. Tundub, et ta on palju enesekindlam kui varem, mis on tema toetajate jaoks suurepärane uudis. Ta alustas oma jooksu Belinda Bencici ja Lucie Safarova vastu, lõpuks liikus reklaam edasi Nicole Gibbsi ja Barbora Strycova alistamiseks.

Mis puutub Konta, siis ta alustas oma aastat suure järjekindlusega ja jätkas samasugust mängimist ka Melbourne'is.

Ta oli Shenzhenis poolfinalist, millele järgnes Sydney turniiri võit, kus ta alistas Bouchardi ja Radwanska sarnased. Openil pidi ta silmitsi seisma mõne suure nimega, nagu Caroline Wozniacki ja Ekaterina Makarova. Pole sugugi üllatav, et tal õnnestus neil mõlemal jagu saada sirgetes setides, ilma higistamata.

Kuigi Konta vorm on täiesti tähelepanuväärne, tuleb seda Serena vastu tõsta. Kahe mängija kogemuste vahe on tohutu, kuid brittide energia ja vastupidavus aitavad teda. Ta peab ootama massiivseid eeskäe lööke, millele Williams oma mängu üles ehitab.

Enim Küsimusi

Enamikku 2021. aasta olümpiamängude käsipallimänge USA -s otseülekandes ei edastata, kuid siin saate vaadata iga mängu otseülekannet.

Siit saate vaadata Surviving R. Kelly II osa: The Reckoning võrgus ilma kaablitellimuseta.

Kuidas põrandat pühkida. Põrandate pühkimine hoiab need puhas inetu ja ebahügieenilise tolmu ning prahi eest ning see on sageli esimene samm ulatuslikumates puhastusprojektides. Ehkki pühkimine võib enamikule inimestele tunduda terve mõistuse ülesandena, on ...

Rafael Nadal rääkis hiljuti inglise päevalehega enne oma osalemist Barcelona Open Openil.