5 suurimat üksikmängu India meestelt Wimbledonis

Tennise suure slämmi ürituste seas kõige prestiižsem Wimbledon on alati olnud koht, kus iga tennisist unistab õnnestumisest. Mitte igaüks ei suuda seda teha, kuid need, kes seda on teinud, ütlevad teile kindlasti, et pole paremat tunnet kui sellel eepilises mõõdus tenniseüritusel endale nime teha.

India tennisesõbrad on viimase paarikümne aasta jooksul näinud Wimbledonis riigi jaoks üsna palju edu. Siiski on see tulnud peamiselt paarismängudes ja edu peaorkestrid on olnud Leander Paes ja Mahesh Bhupathi. Üksiküritustel pole lähiminevikus palju rõõmustada olnud, kuid see ei tähenda, et sellel suurel etapil pole India jaoks kunagi olnud üksikute edulugusid.

Siin on 5 suurimat etendust, mille mõned India tenniselegendid Wimbledonis üles panid:

1. Ramanathan Krishnan (poolfinalist 1960)

Esimene India toodetud tõeline meistrivõistluste materjalist tennisist Ramanathan Krishnan näitas eeskujulikku klassi, kui ta 1960. aastal poolfinaali sõites üksteise järel üksteise vastu sõitis. Lõpuks sai ta lõpuks tšempioni ja endise maailma esireketi sirgetes setides. Neale Fraser, kuid võitis palju südameid, sest temast sai esimene indiaanlane, kes jõudis suure slämmi neljale viimasele etapile.

Esinemine polnud aga üllatus, sest ta oli enne turniiri algust seitsmendaks külvatud. See on hõlpsasti India tennisisti üks parimaid saavutusi.

2. Ramanathan Krishnan (poolfinalist 1961)

1961. aasta Wimbledoni meistrivõistlustel tõstis Krishnan oma mängu järgmisele tasemele, kuna tal õnnestus kahe aasta jooksul teist korda saada poolfinalistiks. Seda esitust võib hinnata 1960. aasta tulemusest kõrgemale, peamiselt vastuseisu parema kvaliteedi tõttu.

Veerandfinaalis võitis Ramanathan sirgetes setides ei kedagi muud kui Austraalia legendaarset tennisisti Roy Emersoni, et luua kokkupõrge järjekordse mängulegendi Rod Laveriga. Kuigi Laver võitis teda poolfinaalis põhjalikult, on Krishnani saavutus India mängija parim seni, kuni Grand Slamil, rääkimata Wimbledonist.

3. Vijay Amritraj (veerandfinalist 1973)

India tennise üks populaarsemaid nägusid Vijay Amritraj tegi veerandfinaali jõudes suurepärase etteaste 1973. aasta Wimbledoni meistrivõistlustel. Vaatamata külvata jätkas ta veeranditesse ilma suurema vaevata.

Ta andis lõplikule tšempionile Jan Kodesile veerandfinaalis karmi heitluse, kaotades viiesetilises põnevikus napilt. Amritraj pälvis tunnustust kõikidest nurkadest oma muljetavaldava esinemise eest nende kõigi suurimal tenniseüritusel.

4. Vijay Amritraj (veerandfinalist 1981)

Kaheksa aastat hiljem tõestas Vijay Amritraj oma võimet ühe India suurima tennisistina, kui ta jõudis teist korda Wimbledoni veerandfinaali. Ka seekord oli ta enne turniiri algust külvamata.

Ta võitles end veerandfinaali ja tema teekond hõlmas võitlust triumfiga viienda setti kuuenda seemne Brian Teacheri üle. Veerandfinaalis oli ta vastamisi ikoonilise Ameerika tennisisti Jimmy Connorsiga. See oli järjekordne virgutav viiesetiline kohtumine ja Amritraj juhtis ühel etapil 2: 0; kuid Connors tõi välja oma A-mängu ja sõitis läbi järgmised kolm.

Vaatamata kaotusele oli see üks India parimaid etteasteid suure slämmi tennises.

5. Ramesh Krishnan (veerandfinalist 1986)

India tenniselegendi Ramanathan Krishnani poeg Ramesh Krishnan oli oma isa ja kogu rahva üle uhke, jõudes 1986. aasta Wimbledoni meistrivõistluste neljandikku. Krishnani veerandfinaali jõudmise tipphetk oli ebatõenäoline võit kuuenda vooru, Rootsi Joakim Nystromi üle kolmandas voorus.

Ta proovis kõvasti ka veerandajal, kus kohtus Jugoslaaviast pärit Slobodan Zivojinoviciga ja viis matši neljandasse setti, enne kui lõpuks alistus. See oli India mängija viimane tähelepanuväärne esinemine Wimbledonis.

Mitmed India mängijad on viimase paari aasta jooksul tõstnud lootusi üksikmängudes vaid siis, kui see on kõige olulisem. Kuna aga riigi tenniseinfrastruktuuris toimub pidev täiustamine, ei pruugi me olla kaugel teise meistritängija leidmisest.

Enim Küsimusi

Koolibrid elavad kogu läänepoolkeral ja muudavad oma kodu igaks paigaks, kust leiavad hea toidu-, vee- ja peavarju. Nende väike suurus ja akrobaatilised lendamismanöövrid muudavad nad vaatamise lõbusaks ja meelelahutuslikuks. Loo ...

Kuidas teismelisena vanem välja näha. Kas olete väsinud eksimast oma noorema õe või vennaga? Võite tunduda vanem ja küpsem kui olete. Keskenduge lihtsalt sellele, kuidas riietute ja kuidas end hoiate, ja inimesed hakkavad arvama, et olete vanem ....

Kuidas õppida hormoonasendusravi alternatiive. Menopausi sisenevad naised võivad otsustada kasutada ettenähtud hormoonasendusravi. Teised menopausi naised võivad otsustada menopausi läbida, kasutades alternatiivseid meetodeid häirivate sümptomite käsitlemiseks.

Enne laupäevast Preaknessi võtavad täidised reedel Pimlicos vastu Black-Eyed Susan Stakes'i. Siit saate teada, kuidas võistluse tasuta otseülekannet vaadata.

Kõik 2015. aasta Davis Cupi veerandfinaalide tipphetked.