Päeva seis: Sorana Cirstea saavutas kahe nädala jooksul teise Top 5 võidu ja järjekordse võidu Garcia üle

Rumeenlanna võitis prantslannat Indian Wellsi neljandas ringis ja nüüd teises ringis Miamis.

GettyImages-1248398329

Teist korda 11 päeva jooksul sai Sorana Cirstea Sunshine Swingis suure äki – eelmisel teisipäeval alistas ta Indian Wellsi neljandas ringis Caroline Garcia 6:4, 4:6, 7:5 ja täna. ta alistas Miami teises ringis prantslanna uuesti 6:2, 6:3.

See pole mitte ainult esimene kord, kui Cirsteal on samal hooajal mitu Top 5 võitu, vaid ta on seda teinud ka mitme nädala jooksul:

d. Nr. 4 Garcia 2023. aastal Miami 2. Rd [24. märts 2023]

Cirstea, kes oli 2013. aastal edetabelis koguni 21. kohal, mängib sel aastal Miamis oma 70. WTA 1000 taseme turniiri. Tema parim tulemus sellel tasemel oli 2013. aastal Torontos finaali jõudmine, kus ta saavutas teise koha Serena Williamsiga – seejärel saavutas see ülalmainitud karjääri tipptaseme.

Enim Küsimusi

Saate vaadata 90 -päevase kihlatu täna enne 90 -päevast osa veebist ilma kaablita. 4. jagu pealkirjaga „Beebi ole minu oma“ jõuab eetrisse kell 20.00. ET.

'Öökulli maja' on uus animeeritud sari Disney Channelis. Siit saate teada, kuidas seda võrgus ilma kaablita vaadata.

Siin on kõik, mida peate teadma selle kohta, kuidas The Outsiderit võrgus ilma kaablita vaadata.

Olenemata teie vajadustest on siin 8 parimat töölauamikrofoni, mida peaksite voogesituse või salvestamise jaoks sellistel saitidel nagu Twitch ja YouTube kaaluma.

Kuidas jõuda Iguazu joani. Iguazu juga on aukartust äratav kett sadadest koskedest, mis ulatub Brasiilia ja Argentina piirini. Nad on igas riigis kõige populaarsemad turismisihtkohad ja reis nende vaatamiseks ...

Roger Federeri, Rafael Nadali ja Novak Djokovici vaheline GOAT -võistlus on viimasel ajal haaranud tennisekogukonna kujutlusvõime.