Montreal Masters: Gael Monfils ja Gilles Simon pääsevad teise ringi

Gael Monfils mängib oma võitu Fabio Fognini üle etteteatamisega

Gael Monfils alustas oma Montreali Mastersi kampaaniat esimeses ringis mugava 6: 3, 6: 1 võiduga Fabio Fognini üle.

Prantslane päästis avamängus murdepunkti, enne kui murdis kolmandas geimis Fognini servi ja läks 2: 1 ette. Fogninil oli võimalus kohe tagasi murda, kuid paar ässa Monfilsist tagasid, et ta jääb juhtima. Itaallane raiskas üheksandas geimis 30: 0 eduseisu, et anda Monfilsile veel üks vaheaeg.

Monfils võitis 63% oma servipunktidest ja päästis kuus murdepalli, et asuda ühe seti juhtima.

Disney pluss Amazoni tulel

Fognini jäi teise seti esimeses geimis 30: 0 taha ja kaks topeltviga ei aidanud tema asja, andes Monfilsile varajase eduseisu. Prantslane võitis järgmised neli geimi järjest, enne kui Fognini teises setis esimest korda oma servi hoidis. Monfils hoidis oma servi, et armastada Montrealis teise ringi liikumist. Teises ringis läheb ta vastamisi Luksemburgi Gilles Mulleriga.

Muller sai üle metamärgist Philip Besterist 6: 2, 6: 3.

Teisele ringile pääses ka Gilles Simon 6: 2, 6: 4 võiduga Andreas Seppi üle. Prantslane võitis servil 63% punkte ja realiseeris kohtumises 3 murdepalli võimalust. Simon läheb teises ringis vastamisi Viktor Troicki ja Mihhail Youzhny vahelise kohtumise võitjaga.

Siin on ka teised esimese päeva tulemused:

Thomaz Bellucci võitis Pablo Cuevast 7: 6 (4), 4: 6, 7: 6 (4).

Ivo Karlovic võitis Jerzy Janowiczi 6: 4, 7: 6 (6).

bandiidi tennise küünarnuki rihm

Leonardo Mayer võitis Hyeon Chungit 6: 3, 6: 4.

Sam Querrey võitis Martin Klizani 6: 3, 6: 3.

Tommy Robredo võitis Feliciano Lopezi 6: 3, 3: 6, 6: 3.

Sergiy Stahhovski võitis Filip Peliwot 6: 1, 5: 7, 6: 2.

Bernard Tomic võitis Joao Sousat 6: 3, 6: 3.

Donald Young võitis Denis Kudlat 6: 3, 6: 4.

Enim Küsimusi

Dominic Thiem osales lühiajalise Dubai tennise meistrivõistlustel viibimise ajal küsimuste ja vastuste sessioonil, kus ta kaotas oma esimeses kohtumises Lloyd Harrise vastu.

Pärast kiiret kooliaastat pole midagi halba, kui magate hilja ja vaatate kogu päeva telekat või mängite videomänge - vähemalt suvepuhkuse esimesel või kahel nädalal. Kui vegeteerimine muutub igavaks, võib olla aeg oma ...

Kuidas teha Bandana käevõru. Bandana käevõrud võivad olla poistele või tüdrukutele suurepärased moeaksessuaarid. Need ei maksa üldse palju ja neid on väga lihtne valmistada. Bandana-käevõrude valmistamine võib olla lõbus väike projekt, kui olete koos ...

E! korraldab 2019. aasta People's Choice Awards auhindu. Vaadake, kuidas E -d vaadata! Otseülekanne Red Carpetilt veebis kaablivaba otseülekande kaudu.