Miami Open: Su-wei Hsieh hoiab karmi 3-setterise Caroline Wozniacki eemale

Su-wei Hsieh

Caroline Wozniacki andis endast kõik, kuid esines esmaspäeva õhtul Miami Openil tulemuse valel poolel. Maailma edetabelis 13 ei olnud tankis piisavalt, et hakkama saada Su-Wei Hsieh'ga, kes ületas halva teise seti viigimängu ja võitis Hard Rocki staadionil tribüünil 6: 3, 6: 7 (0), 6: 2. .

See oli Hsieh esimene võit taanlase üle, lõpetades nelja matši slaidi ja pääses oma esimesse WTA Premier kohustuslikku veerandfinaali.

Taanlane oli võitnud nende kahe eelneva kohtumise kõik neli ning nendest kolmes kohtumises polnud ta Hsieh'le lubanud rohkem kui kahte setti. 13. seeme soovis säilitada oma ülekaalu taiwani vastu, kes oli eelmises voorus kahetunnises lahingus Naomi Osaka maha võtnud.

espn vaata tennist otseülekandes

Pärast seda, kui Wozniacki kohtumise avamiseks hoidis, vastas Hsieh armastusega, enne kui teenis pausi kolmandal. Aga just siis, kui ta tahtis armastusele teist servi lüüa, viisid käevigade vead ja kaks topeltviga mängu kahekordistusse. Ta eksis jälle, et kaotada kontrolli ja anda Wozniackile puhkus.

Taanlanna hoidmine ajas ta tagasi, lootuses, et ta saab ülejäänud seti dikteerida. Kuid ta ei suutnud seda teha, kuna Hsieh näitas servi hoidmiseks suurepärast pallide asetust. Seejärel tõusis ta 40: 0-lt tagasi, andes kindla tagasituleku, mis võitis taanlase ja sundkasutas.

Hsieh kandis Wozniacki läbi, enne kui kindel võitja aitas tal AD punkti ja vaheaja võita. Kahe kaotatud servimänguga kutsus 13. seeme isa ja treeneri maha ning pidas elavat kahepoolset vestlust, kuidas pingutada ja vähem vigu teha.

Hsieh hoidis seejärel Wozniacki servil sundimiseks seisul 3-5. Taanlasel oli aga vähe vastupanu pakkuda ja ta läks uuesti katki, loovutades komplekti Taiwani staarile 40 minutiga.

Hsieh võitis esimesest servist 67 protsenti ja teisest piisavalt, et kohtumises ees olla. Tema 14 võitjat ja suutlikkus murdepalli võita olid võtmeks esimese seti võitmisel endise maailma esireketi vastu.

kust osta tenniseseelikuid

Wozniacki vallandas teise seti alustamiseks kaks järjestikust mängu, kui ta sundis küsimuse 33-aastase vastu. Topeltpausi raamatutes ei olnud, kuna Hsieh takistas taanlast oma järgmises servimängus kahevõrra sundimast.

Wozniacki hoidis neljandal positsioonil servi säilitamiseks ja kahegeimilise puhvri taastamiseks. Veel üks paus oli Wozniacki jaoks paremuses, kuid 27. seeme leidis viisi, kuidas viiendat hoida.

Paus Hsiehile kuuendas geimis tõi ta seejärel tasavägistele tingimustele tagasi. Ta kindlustas vaheaja seitsmenda geimi hoidmisega, jõudes finišijoonele lähemale.

Wozniacki lõi kaheksandal olulise servivärava, mis hoidis asjad isegi skooril, kuid nägi vaeva, et leida piisavalt tugevaid vastuseid. Ta lubas Hsieh'l teise teeninduse, mis pani ta suurepärasele kohale ärrituma.

Crosscourt'i võrgupunkt aitas Hsieh'il 10. geimis deuce'i sundida. Kuid 13. seeme kasutas oma kogemusi AD -punkti võitmiseks ja komplekti pikendamiseks.

keds valged tennised

Hsieh servis 11. geimis, kus ta jäi kannatlikuks ja keskendus vastasele hüppe saamiseks. Wozniacki lõi samasuguse agressiivsusega tagasi, et sundida deuci tegema. Just siis, kui pinge tõusis AD punkti jaoks kõrgeks, sai 13. seeme halva löögi, kui pall tabas võrku ja ei suutnud üle saada.

See andis Taiwani staarile kohtumisel teise võimaluse ja ta võttis koos oma treeneri Frederic Aniere'iga konverentsi, et hoida teda keskendunud auhinnale, mis tema ees oli. Ta jäi maha, kui Wozniacki lõi servilt suuri punkte 40: 0, kuid nägi, et lob lõpetas sulgemise. Hsieh ei suutnud asju ässitada, mis jättis mängima tasavägise mängu, mis määraks mängu koha.

Hsieh lagunes arvukate vigadega, mis andsid taanlasele enesekindlust juurde. Ta lõi Hsiehi seisuga 7: 0, mis sundis 57. minutil kolmandat setti.

Hsieh teadis, et tema ebaõnnestumine teise seti lõpus tuleb kõrvale jätta. Ta tegi seda just esimeses mängus pausi kujul enne tugeva jooksu tegemist. Ta võttis järgmised kolm mängu, jättes Wozniackile ruumi ülekaalu saavutamiseks.

Taanlane leidis viiendas servis võimaluse kaevata servi, kus ta tabloole pääsemiseks hoidis. Kuigi ta väldis sulgemist, hoidis Hsieh servi täpselt nii palju, et 5: 1 juhtima asuda, pannes Wozniacki uuesti surve alla.

Seitsmendal tabamust oli taanlasel raske kindlustada, kuid Hsiehi vead aitasid mängu sulgeda, et jätkata tagasilööki. Hsieh lõpetas oma esimese võimaluse matši teenindada, pannes turvavööga ristväljaku võitja vööle, et lõpetada ärritus 2 tunni ja 13 minutiga.

kuidas vaadata broncose mängu

Turniiri 15 parima võidu korral proovib Hsieh veelgi rohkem ära teha, kui võtab eestlanna Anett Kontaveiti vastu võitluses poolfinaali eest.

Enim Küsimusi

Nahalööve on HIV-nakkuste tavaline sümptom. Enamikul juhtudel on see varajane näidustus ja ilmneb kahe kuni kolme nädala jooksul pärast viirusesse nakatumist. Kuid nahalööbeid võivad põhjustada ka muud, vähem ohtlikud tegurid, ...

Camila Giorgi kohtub teisipäeval 2020. aasta Linz Openi esimeses voorus Sara Sorribes Tormoga. Mõlemad mängijad soovivad oma hooaja tipptasemel lõpetada aasta viimasel WTA -üritusel.

Teie juhend minu lemmik -marslase veebis voogesitamiseks - sealhulgas lihtne voogesituse teave, näitlejate ja tegelaste esitamine ning selle vastuvõtmine.

Novak Djokovic on pärast Austraalia lahtiste, Roland Garrosi ja Wimbledoni tiitlivõitu tänavu tugevdanud oma haaret maailma edetabelis.

Ükskõik, kas soovite voogesitada mängu ja videot või soovite ainult ise voogesitada, siin on kokkuvõte parimatest sülearvutitest, mida voogesitada Twitchis ja YouTube'is.