Gael Monfils pääses Australian Openi veerandfinaali

Monfils alistas Austraalia lahtiste mängude esimeses voorus oma venelasest vastase Andrei Kuznetsovi.

Austraalia lahtiste tenniseveeranditesse lendas prantslane Gael Monfils, kes alistas esmaspäeval Melbourne'is neljanda vooru kohtumises venelase Andrei Kuznetsovi 7-5, 3-6, 6-3, 7-6 (4).

23. koha saanud prantslane alistas Margaret Court Arenal Kuznetsovi kahe tunni ja 37 minutiga. Kuznetsov oli võistlemas oma esimese suure slämmi neljanda vooru kohtumisega. Ta tegi pakkumise saada esimeseks venelaste veerandfinalistiks Austraalia lahtistel pärast Nikolai Davydenkot 2010. aastal.

sulgpalli treener

Ta vallandas 44 võitjat ja 14 ässa, realiseerides seitsmest murdevõimalusest kolm ja läbis väljakul kokku 2131,8 meetrit.

See oli tüüpiliselt ülevoolav väljapanek Monfilsilt, kes teeb oma esimese veerandfinaali Austraalia lahtistel oma 11. reisiga Down Under.

'See oli raske,' ütles Monfils pärast mängu.

Barca vs Real sociedad otseülekanne

'Ma arvan, et ma teadsin, et ta tuleb ja astub sisse, proovib mängida väga kiiresti. Seda ta tegi. Olin natuke närvis, nii et ei saanud mõnda aega temast läbi lüüa. Siis äkki ma arvan, et teenisin natuke paremini ja avaldasin rohkem survet. Haarasin esimese komplekti. '

'Tundsin end teisel hetkel õnnetult. Kaotasin hoo, sest sel perioodil arvasin, et mul on ta olemas. Mul oli natuke raske oma reketit haarata (pärast sukeldumist). Siis oli natuke raskem mängida. '

minu 600 naelane elu internetis

'Tal oli hea teine ​​sett. Siis ma arvan, et teenisin päris hästi, proovisin keskenduda oma esimesele löögile pärast servi. Kuni lõpuni võitlesin. Ma arvan, et ta andis mulle hea võitluse, nii et ma olin õnnelik, et läbi sain, ”lisas ta.

Pärast esimese ja teise seti jagamist haaras Monfils kolmanda kuuendas geimis ülekaalu, murdes armastuseks 4-2, võttes seti kolm geimi hiljem.

Neljandal ei õnnestunud kummalgi mängijal murdu teha ja prantslane lööks lõpuks tasavägises mängus ukse kinni, rebides ristväljaku tagantkäe söödu 4: 0 juhtima. Ta muutis oma esimese matšpalli, et võita.

Enim Küsimusi

Punutised on populaarne, kaitsev stiil loomulikele või üleminekul olevatele juustele. Karbipunutistele saate lisada juukseid, et need oleksid veelgi pikemad kui nad juba on. Marley juukseid saate lisada ka nurkadesse, et saaksite loomulikumat välimust ...

Dominic Thiem kaotas pühapäeval Roland Garrosi esimeses ringis Pablo Andujarile. Austerlane lasi kahesetilise eduseisu libiseda, enne kui läks 6-4, 7-5, 3-6, 4-6, 4-6 alla.

Go-Go dokumentaalfilmi veebis voogesitust saab vaadata järgmiselt, kui teil pole kaablit või Showtime.

Kuidas jalgu sirutada. Teie jalgu ajavad teie reieluud, puusa painutajad, nelipealihased, tuharalihased ja säärelihased. Jalade venitamine aitab vältida vigastusi ja ka lihasvalusid pärast kõndimist, jooksmist või ...

Rafael Nadal rääkis hiljuti sellest, kuidas on palju täiskasvanuid, kes tulevad tema akadeemiasse oma oskusi lihvima. Nadal mainis ka seda, et külastab akadeemiat iga päev, et tunda, kuidas koolitusprogrammid lähevad.

Federer on suurepärases vormis ja on tippkandidaat, et võita ATP maailmatuuride finaalturniiril rekordiliselt pikendav seitsmes tiitel.