Andy Murray liigub sel aastal Doha veerandfinaali võiduga otsustavates setides 5:0

Kahekordne Qatar ExxonMobil Openi tiitlikaitsja kohtub poolfinaalis Jiri Leheckaga pärast seda, kui neljapäeval kukutas tšehh Andrei Rubljovi.

Veel üks päev, Andy Murray järjekordne rullnokavõit.

Kolmekordne suurmeister paranes sel hooajal neljapäeval otsustavate settide tulemusel 5:0, leides Doha Qatar ExxonMobil Openi veerandfinaalis tee kvalifikatsioonist pääsenud Alexandre Mullerist 4:6, 6:1, 6:2.

Murray osales võistlusel pärast seda, kui ta võitles eelmisel päeval rohkem kui kolm tundi koos Alexander Zvereviga. Ta alustas 2:0 eduseisust, kuid avastas end peagi tagant mängimas. Murray kaotas kaks murdepalli, et isegi 4:4 viigistada, kui järjestikused löögid võrgu leidsid ning Muller kindlustas oma järgmisel servijoonel ühesetilise eelise.

Murray, võttes agressiivsema hoiaku ja nõjatudes oma tagakätt, tagas, et varajase pausi eeliseid ei raisatud kahe järgmise seti jooksul. Britt võitis sellel heitlusel serviga 32 punkti 36-st, et eristuda maailma 170. edetabeli kohalt, mis saavutas võidu kahe tunni ja kuue minuti pärast.

'Pidin hakkama rohkem oma lööke tegema. Esimeses setis ei teinud ma palliga piisavalt,” sõnas Murray pärast võitu. 'Ta dikteeris palju punkte, pannes mind palju jooksma. Ilmselgelt olen viimastel päevadel palju tennist mänginud ja see ei andnud mulle parimat võimalust matš võita.

Murray eesmärk on tuua koju oma 47. turnee tasemel karikavõistlus ja esimene pärast 2019. aastat Antwerpeni.

MURRAY AASTAL 2023 OTSUSED:
  • Australian Open 1R: d. (13) Berrettini, 6-3, 6-3, 4-6, 6-7 (7), 7-6 (10-6) – säästetud 1 M.P.
  • Australian Open 2R: d. Kokkinakis, 4-6, 6-7 (4), 7-6 (5), 6-3, 7-5
  • Doha 1R: d. Sonego, 4-6, 6-1, 7-6 (4) – säästetud 3 M.P.
  • Doha 2R: d. (4) Zverev, 7-6 (5), 2-6, 7-5
  • Doha QF: d. (Q) Muller, 4:6, 6:1, 6:2

Poolfinaalis läheb Murray vastamisi Jiri Leheckaga. Tõusev tšehh nokautis oma esimese Top 5 võidu nimel esikoha Andrei Rubljovi 4:6, 6:4, 6:3. Lehecka pürgib oma esmasesse ATP finaali, Murray aga 71. korda turnee tasemel tiitlimatšile.

Kas kahekordne Doha meister saab hakkama kahega? Murray viimane järjestikuse võit tuli mullu oktoobris Gijonis, kui ta alistas Alejandro Davidovitš Fokina 7:5, 6:2.

Enim Küsimusi

Koht NCAA turniiril on joonel, kui Iona võtab MAAC meistrivõistlustel vastu Monmouthi. Mängu otseülekannet saate vaadata järgmiselt.

Täna õhtul näidatakse filmi 'Keeping up With the Kardashians' 17. hooaja 2. osa. Saate teavet KUWTK episoodi ja selle veebis vaatamise kohta kaablivaba otseülekande kaudu.

Kas tunnete end sageli närvis ega usu, et suudate seda kontrollida? Kas on midagi, mida soovite teha, kuid lähete iga kord närvi, kui seda proovite? Närvilisusega saab tõhusalt toime tulla, kasutades toimetulekuoskusi, harjutades lõdvestustehnikaid, ...

Kuidas proteesi kanda. Jäseme kaotusega kohanemine võib olla keeruline, kui te ei tea veel, kuidas proteesi kanda. Õige asendusliigese, rehabilitatsiooni ja tugeva tugisüsteemiga saate end järk-järgult hõlbustada ...

Siit saate teada, kuidas vaadata Hallmarki uusimat filmi Aurora Teagarden Internetis, isegi kui teil pole kaablit.