Roger Federeri 5 halvimat suure slämmi kaotust

2018 USA lahtiste uste päev - 8

Roger Federer kukkus ja põles 2018. aasta US Openil pärast üsna sünget esitust kuulutamata austraallase John Millmani vastu. Federer vaatas algusest peale omamoodi välja ja ei suutnud kunagi leida mingit rütmi, mida Millman täielikult ära kasutas.

Sporttime Ohio otseülekanne tasuta

Neljasetiline kaotus kujutas Federeri esimest kaotust US Openil mängijale, kes oli väljaspool 50 paremat.

Federer on vaieldamatult suurim mängija, kes kunagi tennisereketit hoidnud, kuid see ei võta ära tõsiasja, et ta on lõppude lõpuks lihtsalt surelik. Vaatamata karjäärile, mis oli täis suure slämmi tiitleid - täpsemalt 20 -, on ta saanud üsna kaotusi, mida on raske seedida.

Sellega seoses on siin Federeri 5 halvimat kaotust Grand Slamil:

#5 John Millman (3-6, 7-5, 7-6 (9-7), 7-6 (6-3)): 2018 US Open

Federer astus oma R16 kohtumisse Millmaniga tippvormis, olles üsna mugavalt kustutanud elavhõbedase austraallase Nick Kyrgiose väljakutse. Silmas pidades võimalikku veerandfinaali kokkupõrget Novak Djokovici vastu, kes oli teda nädal varem Cincinnatis võitnud, soovis šveitslane kiirelt asjad Millmani vastu kokku keerata ja dušši poole suunduda.

30 30 eest: looduspoiss

Kuid üsna palavates tingimustes ja intensiivse niiskuse korral komistas Federer siis, kui teda kõige vähem oodati. Olles nõudnud esimese seti 6: 3, tundus see 37-aastasele nagu tavaliselt. Hoides ära 29-aastase austraallase taastuva väljakutse teise seti teises geimis-mis koosnes 24 punktist-murdis Federer peagi ja teenis seti seisul 5-3, 40-15.

Just siis hakkasid rattad Fed Expressilt maha kukkuma. Pärast tavapärase võrkpalli võrgustamist lubas šveitslane Millmani mängu tagasi ning ausslane läks lõpuks setti võtma, võites põrgatades neli geimi.

nike tenniste pesemine

Šveitslane ei suutnud enamiku kohtumisest esimest servi osta ja tema alati usaldusväärne eeskäsi laskis ta liiga sageli alt. 2 tundi hiljem - ja kaks vaheaega - jätis ta Arthur Ashe staadionil fännidele hüvasti, nende suureks hämmelduseks.

Federer lõpetas matši ilmatu 76 vea ja 10 topeltveaga, alles neljandal korral tabas ta suure slämmi võistlusel kahekohalise topeltvea.

Enim Küsimusi

Vaatame tipptennisiste, kes on pärit spordimängude peredest.

Kas kavatsete külastada Dubaid? Dubais on riietumisreeglid, mida oleks mõistlik järgida. Kui te seda ei tee, võite lõpetada isegi politsei visiidiga. Reeglid nõuavad tagasihoidlikkust ja tulenevad Dubai kultuurinormidest. Tea, millal ...

Beebivarese poos on varese poosi variatsioon, mis aitab parandada tasakaalu ning tugevdada õlgu ja käsi. See aitab ka selja ülaosa venitada ja südamelihaseid töödelda. Https://www.doyouyoga.com/baby-crow-pose/ Kõigepealt minge läbi ...

'See on meie' on lõpuks tagasi, teisipäeva õhtul esilinastub 5. hooaeg. Siit saate teada, kuidas saate uusi jagusid veebis tasuta voogesitada vaadata.

8. august tähistab kogu maailma tennisesõprade jaoks erilist päeva, sest just siis tähistab Roger Federer oma sünnipäeva. Sel aastal on kuupäeval veelgi suurem tähendus, kuna Federer saab 40 -aastaseks.