Juunioride tennise tiitlid Subash Paramasivam, Chandrika Joshi

Tennis

Bengaluru, 3. juuli (IANS)

Külvamata Chandrika Joshi Karnatakast tähistas reedel siin oma 13. sünnipäeva, kui võitis neidude tiitlivõidu alla 14-aastaste meistrivõistluste sarja juunioride tenniseturniiril, edestades tüdrukute kolmandat seemet P. Shruthit 7: 6 (2), 6: 2. 'üksikmängu finaal.

Kõikide Tamil Nadu poiste üksikmängu finaalis tuli kvalifikatsiooniklass Subash Paramasivam tagant, et kukutada esikoht Rajesh Kannan, kes on All India Tennis Association (AITA) alla 14-aastaste edetabelis 32. kohal, 2-6, 6-4, 6 -4.

Chandrika mängis pärast aeglast algust positiivse mängu. Esimeses setis sai ülekaalu Shruthi, kes läks 5-3 juhtima. Chandrika kogunes 5-mänguliseks ja läks tasavägisele setile.

Chandrika tuli teises setis kaitsekestast välja ja läks löögile. Rünnates tugevalt esikäega, kihutas ta 4: 0 eduseisu ning lõpetas seti ja matši kõrgel noodil seisul 6-2.

Teravmeelses finaalis edestas Tiruchilt pärit Rajesh esimeses setis Chennai Subashi. Rajesh kontrollis ka teisel väga hästi, enne kui ta kaheksandal korral kaks geimipunkti ära raiskas, et serv ära visata (4-4).

Kasutades võimalust, viigistas Subash oma servi 5: 4 ja lõi uue vaheaja, et seis 6: 4 viigistada. Otsustaja juhtis Subash teises geimis vaheajaga 2: 0, enne kui Rajesh kolmandas geimis tagasi lõi.

Mängides palju enesekindlamalt ja visadamalt, hoidis Subash end kindlalt ja murdis 10. geimis Rajeshi uuesti, et setti ja tiitlit tassida.

Enim Küsimusi

„Väikeste naiste LA” 8. hooaeg esietendub ja meil on ülevaade sellest, kuidas saate uusi osasid otseülekande kaudu võrgus vaadata.

Maailma endine kahevõistleja Wojciech Fibak usub, et Roger Federer on ainus tennisetäht, kes saab tippsponsoritelt tellida miljonidollarilisi lepinguid.

John Tomici tegevus toimub spordi halbade isade seas

2014. aasta meister Marin Cilic läheb esmaspäeval 2021. aasta US Openi esimeses ringis vastamisi 37-aastase Philipp Kohlschreiberiga. Siin on matši põhjalik eelvaade, analüüs ja ennustus.

US Openi 2021. aasta väljaanne on lõpuks käes, tuues endaga kaasa palju põnevust tennisesõpradele kogu maailmas.

Myneni on nüüd karjääri kõrgeimal ATP edetabelis 132.