Mutua Madrid Open: Petra Martic uimastas Garbine Muguruza esimeses ringis

Petra Martic vaatas auhinnale avaringi mängus Garbine Muguruzaga Mutua Madrid Openil

Garbine Muguruza kukkus pühapäeval Mutua Madridi lahtistel turniiridel välja. Populaarne hispaanlane langes sirgetes setides Petra Marticile, kes ei lasknud kunagi alla, kindlustades La Caja Magica Manolo Santana väljakul 7: 5, 7: 6 (2) võidu.

Kodufännide ees oli 25-aastasel Muguruzal tõestamispunkt. Fed Cupi võistluse ajal ei läinud tal hästi ja püüdes heastada, püüdis maailma number 20 Marticit eemale hoida.

28-aastane mees tuli Istanbulis hooaja esimese tiitli tagant, hoides teda heas seisus, kui ta püüdis ärritust maha tõmmata.

Muguruza tuli tulistades välja armastusega. Horvaat aga võitles kõvasti ja jäi tugevaks, hoides Muguruzaga sammu, enne kui leidis viiendas geimis võimaluse teda murda. Ta kindlustas selle kuues mängus hoidmisega. Muguruza lõi aga tagasi, pidas armastama ja murdis siis kaheksandas geimis tagasi.

Seejärel võitis hispaanlane järgmisest 10 punktist kaheksa, et minna setis 5: 4 juhtima. Martic teadis, et ta ei saa alla anda, ja mängis kümnendas tugeva servimängu, päästes kolm setipunkti ja kindlustades lõpuks hoidmise. Seejärel lõi Martic kiiresti, murdes Muguruza uuesti ja võimaldas tal setti servida.

Komplekt oma reketil sundis Muguruza hispaanlase kaitsele ja võttis seti 52. minutil. Hoolimata sellest, et võitjaid oli rohkem kui Marticil, maksid Muguruza reketist tekkinud 20 sundimatut viga talle komplekti. Sellele vihjas üleminekul treener Sam Sumyk.

Muguruza hoidis servi teise seti avamiseks, kui ta nägi matšis tuge kinnitavat. Hispaanlane kindlustas vaheaja kuuendas geimis, kuid horvaat murdis kohe tagasi. Muguruza taastus, et kindlustada veel üks kinnipidamine, kuid ta lihtsalt ei suutnud Marticit maha raputada.

Lahing kestis, kui seatud tulemus oli 5-5. Muguruza hoidis kindlalt horvaatlast servas ja sundis teda servi jääma, mida Martic tegi edukalt, et sundida tasavägiseks.

Martic sai varakult paar minipausi, et 6: 2 eduseisule sõita, lõpetades lõpuks mängu 1 tunni ja 57 minuti pärast.

Kuna turniiril on veel üks suur nimi, on see avanud ukse paljudele seemneteta staaridele, nagu Martic, sügavale jooksule. Järgmisena läheb Martic vastamisi Angelique Kerberi ja Lesia Tsurenko kohtumise võitjaga.

Enim Küsimusi

Rafael Nadali 2021. aasta Citi Open kampaania lõppes neljapäeval Lloyd Harrise kaotusega kolmandas voorus.

Kuidas ravida ülipikendatud küünarnukki. Olete surunud küünarnuki selle piiridest välja, sõna otseses mõttes! Ehkki see on kahtlemata valus kogemus, võib üleriputatud küünarnukk tavaliselt puhkuse ja jääga paraneda. Üldiselt küünarliigese hüperkäivitamine ...

Meeste poolfinaal jätkub, naiste ja meeste paarismängu finaalid toimuvad aga täna.

Aruanne Garbine Muguruza võidust Agnieszka Radwanska üle neljapäeval Wimbledonis.

Mõlemad Adrian Mannarino ja Serena Williams olid pärast murul libisemist sunnitud Wimbledonis esimese vooru kohtumistest loobuma, mistõttu paljud kahtlesid, kas väljak oli