Naljakas, avatud ja armastab väikseid nalju: Dominic Thiem sellest, kuidas Roger Federer riietusruumis käitub

Dominic Thiem jagas oma suhte üksikasju Roger Federeriga.

Maailma nr 3 Dominic Thiemit peetakse meeste ringrajas praegu parimaks alla 30 -aastaseks mängijaks. Austerlane on jõudnud kahe viimase Roland Garrosi finaali, samuti selle aasta alguses toimunud Australian Openi finaali.

Thiem käivitas hiljuti oma uus veebisait , kus ta rääkis üksikasjalikult oma suhetest Šveitsi tenniselegendiga Roger Federer . 27-aastane väitis, et Federer on väljakul lõbus inimene, mis on vastuolus tema väljakuga.

Samuti mainis Thiem, et Roger Federer armastab riietusruumis nalja mängida ja on kõiges väga avatud.

Kahekordne French Openi teise koha omanik valis Roger Federeri ka kõigi aegade lemmiksportlaseks. Thiem lausus, et 20-kordne suure slämmi meister oli erakordne mängija, kes kehastas terminit 'superstaar'.

Dominic Thiem meenutab teismelisena kohtumist Roger Federeriga Wimbledoni Aorangi pargis

Dominic Thiem võitis eelmisel aastal ATP World Tour Finalsil Roger Federerit.

Kui temalt küsiti Roger Federeriga suhtlemise kogemust, meenutas Dominic Thiem päeva, mil ta šveitslasega 11 aastat tagasi Wimbledoni Aorangi pargis kohtus. Austerlasel oli Federeriga ette nähtud treening ja ta rääkis enne oma ebajumalaga kohtumist üksikasjalikult, kui närvis ta oli.

„16-aastase juuniorina sain esimest korda temaga Wimbledoni Aorangi pargis treenida. Alguses olin täiesti närvis, mängisin napilt üle võrgu palli. Mõne minuti pärast oli see jälle õige. Ma poleks kunagi oma elus arvanud, et ühel päeval võidan isegi Rogerit, ”ütles Dominic Thiem.

Dominic Thiemil oli juunioride karjääris suurepärane võitude ja kaotuste rekord 115-33. Ta pääses oma esimesse ATP finaali 2014. aastal ja kindlustas seejärel kolm tiitlit 2015. aastal. Thiemi esimene märkimisväärne võit põhituuril tuli aga 2016. aastal, kui ta ületas Roger Federeri väljakutse Itaalias.

Federer oli Thiemi Brisbane'is sama aasta alguses võitnud, kuid Thiem tagastas Rooma Mastersil sirgete setide soosingu. 27-aastane noormees tunnistas, et tema rivaal ei olnud selles veerandfinaalmängus täielikult vormis, kuid võit tähendas talle siiski palju.

'Ausalt öeldes ei olnud ta selles veerandfinaalis kaugeltki täiesti sobiv,' jätkas Dominic Thiem. 'Tal oli seljaprobleeme, nagu oleme näinud. Sellegipoolest oli see minu jaoks eriline päev! Minu suurim võit tema vastu oli Indian Wellsi finaalis. Federeri staaripotentsiaal on kogu maailmas tohutu ja USAs veelgi hiiglaslikum. Inimestele meeldib ta igal pool! '

Dominic Thiem on ATP Touril seitse korda Roger Federeriga kokku puutunud ja viis korda võitjana välja tulnud. Peale Rome Masters 2016 ja Indian Wellsi 2019 võitis Thiem 2016. aasta olümpiamängude hõbemedali 2016. aasta Stuttgarti lahtistel, 2019. aasta Madridi lahtistel ja eelmise aasta ATP maailmatuuride finaalidel.

Thiem on loonud hea sideme maailma kõrgeima palgaga sportlasega ning kirjeldas Roger Federeri väljakuvälist käitumist väga komplimentaarsete sõnadega.

'Väga -väga naljakas ja ka täiesti lõdvestunud,' ütles Thiem Federeri kohta. 'Riietusruumis, tõesti väikeses ringis, on ta hoopis teine ​​inimene kui väljakul. Naljakas, avatud ja ta armastab ka väikseid nalju. '

Roger Federer jääb 2020. aasta tennisehooajast järele.

Roger Federer on teatanud, et ei naase sel aastal väljakule, mis tähendab, et Dominic Thiem ei saa tema vastu uut lahingut pidada enne 2021. aastat.

Enim Küsimusi

Vaadake, kuidas vaadata 2019. aasta Super Bowli poolajaetendust võrgus otseülekande kaudu kaabliga või ilma.

Kuidas hallata ADD-d. Tähelepanupuudulikkuse häire (ADD) korral ei suuda üksikisik - laps või täiskasvanu - oma tähelepanu säilitada ja keskenduda. Võimetust keskenduda võib täheldada väga varases eas ja lapsepõlves, kuid eriti ...