2016. aasta ATP maailmatuuri finaalid: 5 mängu, mida oodata

LONDON, INGLISMAA - 10. NOVEMBER: Esitletakse Andy Murray Suurbritanniast, Novak Djokovic Serbiast, Šveitsi Stan Wawrinka, Milos Raonic Kanadast, Kei Nishikori Jaapanist, Prantsusmaa Gael Monfils, Horvaatia Marin Cilic ja Austria Dominic Thiem etapp Cutty Sarkis 10. novembril 2016 Inglismaal Londonis. (Foto: Julian Finney/Getty Images)

Täna algavad ATP maailmatuuri finaalid

tennised pildid

Mõni nädal tagasi lõppesid Singapuri WTA finaalid põneva lõpuga, kui taaselustatud Dominika Cibulkova tegi kokkuvõtte oma kõige järjepidevamast hooajast, alistades uue maailma esikoha Angelique Kerberi, et tõsta WTA finaali karikat. Nüüd on käes meeste hooaja lõpu meistrivõistlused Londonis. Tänavune aasta on meeste tennises olnud väga sündmusterohke - Novak Djokovic on lõpetanud karjääri Grand Slamil ja Andy Murray on ainus üksikmängija, mees või naine, kes on võitnud kaks järjestikust olümpiakulda, enne kui troonilt Djokovic maailma edetabelisse 1 jõudis. esimene Briti mängija, kes saavutas selle Open Era. Roger Federeri ja Rafael Nadali tagasitõmbamine on avanud uksed Dominic Thiemile ja Gael Monfilsile, kes osalevad oma esimestel maailmaturnee finaalidel. Turniiri loosimine on juba tehtud John McEnroe grupiga, kuhu kuuluvad Murray, Wawrinka, Nishikori ja Cilic ning Ivan Lendli grupiga Djokovic, Raonic, Monfils ja Thiem. Mõlemal rühmal on kaartidel väga põnevad matšid. Nii et vaatame ilma edasise viivituseta välja viis mängu, millele 2016. aasta ATP maailmatuuri finaalis tähelepanu pöörata.

# 5. Kei Nishikori vs Marin Cilic

BASEL, ŠVEITS - 30. OKTOOBR: Horvaatia Marin Cilic hoiab karikat, kui ta tähistab oma võitu jaapanlanna Kei Nishikori kõrval Šveitsi siseruumides toimuva ATP 500 tenniseturniiri finaalmängu ajal St. Jakobshalles 30. oktoobril 2016 Šveitsis Baselis. (Foto: Harold Cunningham/Getty Images)

Cilicil ja Nishikoril on terav rivaalitsemine

Nii Cilicil kui ka Nishikoril on tihe vastasseis, sest nad on pidanud 12 kohtumist, kus Nishikori juhib 7: 5. Nende rivaalitsemise intensiivsus oli tipus 2014. aastal, kus nad kohtusid kolmel ATP turniiril. Nishikori võitis kaks esimest kohtumist Brisbane Internationalis ja Barcelona Openil, kuid Cilic võitis US Openi finaalis oma kolmanda kokkupõrke ja sai esimeseks horvaadiks pärast oma tollast treenerit Goran Ivanisevicit, kes võitis üksikmängu tiitli.

vaadake espn tennist otseülekandes

Mõlemal mängijal on sel aastal olnud hea vorm, Nishikori alustas kolmandat Australian Openi veerandfinaali, millele järgnes veerandfinaal esinemine Indian Wellsis ja suurepärane väljasõit Miamis, kus ta jõudis finaali.

Nishikoril oli tugev saviväljakute hooaeg, kus ta jõudis Barcelona Openi finaali ning Mutua Madrid Openi ja Itaalia lahtiste poolfinaalidesse, enne kui lõpetas oma saviväljakuhooaja Prantsusmaa lahtistel.

Pärast suhteliselt ebajärjekindlat muruväljaku hooaega tõusis Nishikori tagasi, jõudes Rogers Cupi finaali ja saades esimeseks Jaapani tennisistiks, kes võitis Rio olümpiamängude pronksi võitnud olümpiamedali. Pärast US Openi poolfinaali jõudmist käis Nishikori Aasia kiigeplatsil ükskõikselt väljas, kuid põrkas Šveitsi siseruumide finaali tagasi. Bilic ei alustanud 2016. aastat kuigi hästi, kuid hakkas rohu ajal paranema. õuehooajal, kui ta jõudis Aegoni meistrivõistluste poolfinaali ja Wimbledonis oma kolmandasse järjestikku veerandfinaali, kus ta peaaegu alistas seitsmekordse võitja Roger Federeri.

alabama vs ole miss otseülekanne

Pärast veerandveerandil Rio olümpiamängudelt lahkumist võitis Cilic oma esmase meistritiitli, kui alistas Cincinnati Mastersi finaalis Andy Murray ja lõpetas šotlase 22-mängulise võiduseeria. Pärast pettumust valmistavat US Openi oli Cilicil ebajärjekindel Aasia kiiks, jõudes Jaapani lahtistel poolfinaali, kuid väljudes teises ringis Shanghai Mastersist.

Seejärel võitis ta Šveitsi siseruumides ja jõudis Pariisi mastersi poolfinaali, edestades veerandfinaalis Novak Djokovicit, kes lõpuks lõpetas serblase 223-nädalase viibimise ATP edetabeli tipus (praeguse seisuga) ja tagas ka selle, et Cilic pääseks oma esimesele ATP maailmatuuri finaalturniirile.

Nii Cilic kui ka Nishikori on sel aastal vastamisi olnud kaks korda, kusjuures Cilic oli mõlemal korral võitja. Üks on aga kindel - tulemusest hoolimata tõotab nende selle aasta kolmas kohtumine palju põnevust.

Ennustus- Nishikori võitis kolmes setis.

Enim Küsimusi

Boise osariik ja San Jose osariik kohtuvad laupäeval 2020. Mängu otseülekannet saab tasuta vaadata järgmiselt.

Siit saate teada, kuidas vaadata Poirier vs McGregor 3 otseülekannet oma arvutis, telefonis, tahvelarvutis või muus voogesitusseadmes.

Kuidas teha riideid. Riiete kuivatamine pesunööril on roheline võimalus. Kuivatid on üks kõige rohkem energiat tarbivaid kodumasinaid, nii et pesunööri kasutamine ei aita mitte ainult maakera, vaid säästab ka teie raha. Enda tegemine ...

Saksamaa ootab laupäeval meeskonna paarismängus esikohal Tšehhi.