2015 Shanghai Masters: Jo-Wilfried Tsonga finaali

Jo-Wilfried Tsonga tõi põneva võidu

Põnevas poolfinaalis alistas 16. asetusega Jo-Wilfried Tsonga kolmes krakkimiskomplektis 8. asetusega Rafael Nadali 6-4 0-6 7-5, et pääseda laupäeval Shanghai Mastersi finaali.

Avasetis pidasid mõlemad mängijad servima kuni viienda geimini, mil prantslane murdis hispaanlase servi. Ta jätkas mängu haarde hoidmist, tulistades seti jooksul kokku 6 ässa, et lõpuks 6: 4 sulgeda.

Teises setis domineeris Nadal, kes tormas end tagasi võistlusesse, murdis teises geimis Tsonga servi ja purustas end ülejäänud setist ning lõi 6: 0.

Otsustaja osutus absoluutseks põnevikuks, eriti lõpupoole, sest pärast esimese 10 mängu pidamist murdis Tsonga lõpuks 6: 5 juhtima ning sulges seti ja järgmise servi mängu 7: 5 võitmiseks. ja jõuda finaali.

Lõppskoor- Jo-Wilfried Tsonga võitis Rafael Nadali 6: 4, 0: 6, 7: 5

Enim Küsimusi

Viimase paari aasta jooksul on Rafael Nadal ja Novak Djokovic pidevalt võidelnud karjääri kõrgeimate võiduprotsentide edetabeli esikoha nimel.

Staatilised harjutused, sealhulgas staatilised jalatõsted, võivad aidata jõudu ja stabiilsust üles ehitada, ilma et te kunagi lihast liigutaksite. Tegelikult seisneb staatiliste harjutuste mõte selles, et hoiad kindlat asendit oma keha liigutamata. Staatiline jalg ...

Kuidas teha endale jalamassaaži. Pika päeva lõpuks tunnevad vähesed asjad nii fantastiliselt kui jalamassaaž. Õnneks on lihtne teha endale jalamassaaži, mis lõdvestab jalga ja venitab lihaseid. Vähendage plantaarseid ...

Kui elate USA -s, vaadake võrgus ilma kaablita otseülekannet „Top Gear” 28. hooaja osadest.

Martina Navratilova inspireeris oma kurnava treeningrežiimi ja treeningmeetoditega tervet mängijate põlvkonda.